Спорт

banner12

Продолжаем играть в автобус: реакция Сети на поражение Украины в Хорватии

Сборная Украины под руководством Андрея Шевченко потерпел первое поражение в отборе на чм-2018 - команда Шевченко минимально уступил в Хорватии.

Мы представляем вашему вниманию реакцию в социальных сетях на поражение нашей команды.[View the story "Реакция соцсетей на поражение сборной Украины" on Storify]

подробнее )

У Черкасах пройдуть швидкісні змагання на серійних автомобілях

В Черкас повертається в целях дисципліна d автоспорт – ралі на серійних авто. Вже 25 26 березня для відбуватиметься 2 етап змагань в рамках Трофи Автомобільної Федерації України - БОШ Авто Сервіс Ньютон ралі». Попередній етап проходив на Дніпрі на початку рок.

- Востаннє змагання d цієї дисципліни имели место в нашій області в 2011 році. Тоді Черкаси приймали ралі «Клубний Славутич», - розповідає керівник автомобільного клуб «Черкаси» Андрій Яроменко.

Same автомобільний клуб i є співорганізатором перегонів. На сьогодні вже зареєструвалося 25 учасників ралі. В змаганнях очікується близько 40 екіпажів.

Організатори уточнюють, що реєстрація наразі триває. Заповнити анкету можна за посиланням.

Тим більше, що судьба «БОШ Авто Сервіс Ньютон ралі» можуть брати як спортивні, і стандартні автомобілі.

Змагання відбуватимуться на території аеропорту. Глядацька область розміщуватиметься на участках автоцентру «Ньютон» за адресою м. Черкаси, вул.... ( подробнее )

banner13