Медустанови в регіонах отримають стенти для безкоштовних операцій при гострому інфаркті міокарда - Моз


Опубликованно 10.09.2017 05:00

Медустанови в регіонах отримають стенти для безкоштовних операцій при гострому інфаркті міокарда - Моз

Медичні установи в регіонах отримають стенти для безкоштовних операцій при гострому інфаркті міокарда.

Як повідомили УНІАН у Міністерстві охорони здоров'я, перша партія стентів у кількості 4657 штук вже найближчим часом буде розподілена в регіони.

У Моз наголосили, що громадськість і ЗМІ повинні контролювати, щоб пацієнти, яким потрібна невідкладна операція зі стентування, отримували стенти безкоштовно.

Всі закуплені медичні вироби пройшли тривалий процес заміни реєстраційного свідоцтва сертифікатом відповідності вимогам технічних регламентів та отримали санітарно-епідеміологічний висновок, який підтверджує якість цих продуктів і їх безпеку для життя і здоров'я українських пацієнтів, зазначили в Моз.

Міністерство охорони здоров'я з допомогою міжнародної організації Crown Agents забезпечили українців найсучаснішими стент-системами. На виділені з держбюджету-2016 кошти в розмірі 5,9 млн дол. закупили інноваційні стенти і супутнє устаткування для проведення екстреної імплантації пацієнтам у перші години гострого інфаркту.

У Моз зазначили, що в Україні необхідно створити реперфузионную мережу.

За словами співзасновника Асоціації інтервенційних кардіологів України Максима Соколова, в Україні з'явиться 13 нових репер фузійних центрів.

"Це будуть медичні установи з сучасним обладнанням, де допомогу пацієнтам буде надаватися в режимі 24/7/365. Пацієнти, які потребують нагального стентування, зможуть отримати вчасну, високоспеціалізовану і безкоштовну медичну допомогу за найсучаснішими стандартами", - сказав Соколов.

Теги: серцево-судинні захворювання, інфаркт міокарда, аортокоронарне шунтування


banner14

Категория: Здоровье