В цьому році в дитячих колективах країни зареєстровано 68 спалахів інфекційних захворювань


Опубликованно 13.09.2017 08:20

В цьому році в дитячих колективах країни зареєстровано 68 спалахів інфекційних захворювань

За 8 місяців поточного року зареєстровано 68 спалахів інфекційних захворювань в організованих дитячих колективах.

Як повідомили УНІАН у Госпродпотребслужбе, спалахи з переважним ураженням шлунково-кишкового тракту виникли в дошкільних навчальних закладах - 41, загальноосвітніх - 20 закладах оздоровлення та відпочинку - 7, закладах інтернатного типу - 1. Всього постраждали 1296 осіб, у тому числі 946 дітей, з них у дошкільних навчальних закладах - 300, школах - 443, оздоровчих закладах - 197, інтернатних - 6.

У ході підготовки до нового навчального року посадовими особами територіальних органів Госпродпотребслужбы прийнято участь у проведенні 19,9 тис. обстежень навчальних закладів щодо дотримання ними вимог санітарного законодавства.

Порушення вимог санітарного законодавства встановлено майже в кожному третьому закладі (28%), що більше, ніж в 2016 році (23%). Найвищий відсоток порушень виявлено в Чернігівській - 81%, Донецькій - 57%, Черкаській - 66% областях.

Порушення, встановлені в ході обстежень закладів, стосувалися невідповідності питної води вимогам санітарних норм і правил за санітарно-хімічними і бактеріологічними показниками, відсутність угод на проведення дезінфекції, дезінсекції та дератизації, незавершення ремонтних робіт, несвоєчасного проходження періодичних профілактичних медичних оглядів працівників.

Зокрема, виявлено 140 порушень при узгодженні Госпродпотребслужбой режимів навчання і виховання, 76 порушень при узгодженні навчально-трудового навантаження і 453 порушення при узгодженні двотижневого меню.

Теги: дитяче здоров'я, отруєння в дитячих колективах


banner14

Категория: Здоровье