Посли Канади та Британії привітали ухвалення закону про медичну реформу


Опубликованно 02.11.2017 02:17

Посли Канади та Британії привітали ухвалення закону про медичну реформу

Посли Канади та Великобританії привітали ухвалення Верховною Радою урядового закону "Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів" (№6327).

Про це дипломати повідомили в мікроблозі Twitter.

"Вітаємо депутатів Верховної Ради і команду Уляни Супрун з прийняттям медичної реформи. Це спільна перемога!", - заявив посол Канади Роман Ващук.

Зі своїм канадським колегою погодилася посол Сполученого Королівства великої Британії та Північної Ірландії в Україні Джудіт Гоф.

"Не можу не погодитися! Привітання Уляні Супрун і тим, хто у Верховній Раді працював з метою прийняття цих важливих реформ", - підкреслила Гоф.

Як повідомляв УНІАН, за ухвалення двох законопроектів про медичну реформу сьогодні у Верховній Раді проголосували 240 народних депутатів із 343 зареєстрованих у сесійній залі.

Відповідно до тексту законопроекту, підготовленого до другого читання, держава гарантує повну оплату згідно з тарифом, за рахунок коштів державного бюджету України надання громадянам необхідних їм медичних послуг і лікарських засобів, передбачених програмою медичних гарантій.

За рахунок держбюджету окремо здійснюється фінансове забезпечення програм громадського здоров'я, заходи боротьби з епідеміями, проведення медико-соціальної експертизи, діяльності, пов'язаної з проведенням судово-медичної та судово-психіатричної експертиз та інших програм у галузі охорони здоров'я, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій, згідно з переліком, затвердженим Кабінетом міністрів.

У рамках програми медичних гарантій держава гарантує громадянам, іноземцям та особам без громадянства, які постійно проживають на території України, та особам, визнаним біженцями, або особам, які потребують додаткового захисту, повну оплату за рахунок коштів держбюджету необхідних їм медичних послуг і лікарських засобів, пов'язаних з наданням: екстреної, первинної, вторинної (спеціалізованої), третинної (високоспеціалізованої) та паліативної медичної допомоги; медичної реабілітації медичної допомоги дітям до 16 років і медичної допомоги у зв'язку з вагітністю і пологами.

Теги: медична реформа в Раді


banner14

Категория: Здоровье