Lexus показав флагманський седан майбутнього


Опубликованно 11.11.2017 02:22

Lexus показав флагманський седан майбутнього

На токійському автосалоні Lexus представив концепт флагманського седана LS+ Concept. Четырехдверка оснащена системою автономного водіння c штучним інтелектом, яка в серійному вигляді з'явиться на моделях марки в 2020 році.

Автопілот на Lexus LS+ Concept називається Highway Teammate. Він зможе працювати тільки на швидкісних шосе і дозволить в безпілотному режимі вбудовуватися в потік, перебудовуватися в потрібну смугу або утримувати у неї машину. Система самостійно визначає яка з функцій доступна в залежності від дорожньої ситуації.

Інтегрований в бортові системи штучний інтелект отримає алгоритми машинного навчання і зможе застосовувати методи обробки великих обсягів даних, покращуючи роботу безпілотних функцій седана. При цьому LS+ Concept зможе «спілкуватися» з іншими автомобілями, заздалегідь отримуючи інформацію про пробки або ДТП, а також його програмне забезпечення буде оновлюватися «по повітрю», як в смартфонах.

Зовні концепт-кар відрізняється масивними гратами радіатора Spindle Grille з ромбовидним малюнком і інтегрованими автоматичними жалюзі, поліпшують охолодження силової установки і аеродинаміку автомобіля. Крім цього, седан обладнаний головною оптикою c лазерної секцією і камерами замість бічних дзеркал.

Як повідомлялося раніше, Hyundai готує заряджений Tucson.


banner14

Категория: Авто