Jaguar представив автономний концепт-кар і електричний E-Type


Опубликованно 11.11.2017 02:22

Jaguar представив автономний концепт-кар і електричний E-Type

На лондонській виставці Tech Fest компанія Jaguar Land Rover представила автономний концепт-кар Future-Type і електричну версію легендарного E-Type. Також виробник розповів про плани електрифікації силових установок всіх моделей з 2020 року.

Одна з головних прем'єр — електричний приклад класичного родстера E-Type. Новинка побудована підрозділом Jaguar Classic на базі моделі 1968 року, яку Енцо Феррарі колись назвав найкрасивішим автомобілем у світі.

Родстер, названий E-Type Zero, отримав електромотор потужністю 299 к.с і літій-іонну батарею ємністю 40 кіловат-годин. Розгін з нуля до 100 кілометрів на годину у такої машини займає 5,5 секунди. Запас ходу – 270 кілометрів. На повну зарядку акумуляторів буде потрібно близько шести-семи годин.

Концепт Future-Type — спроба британського виробника заглянути на декілька десятиліть у майбутнє, у 2040 рік. Компакт-кар з посадковою формулою 2+1, призначений для щоденних поїздок по місту, обладнується знімним розумним кермом з штучним інтелектом і голосовим управлінням. За задумом дизайнерів, кермо може сам викликати до будинку власника каршеринговый автомобіль, грунтуючись на звичках і розпорядку для владелца, включити улюблену музику, замовити столик в ресторані або навіть їжу в службі доставки.

Нагадаємо, раніше Jaguar представив новий компактний кросовер.


banner14

Категория: Авто