Яким буде новий Гелендваген


Опубликованно 14.11.2017 01:58

Яким буде новий Гелендваген

Новий G-Class прийняв абсолютно новий дизайн і сучасну алюмінієву конструкцію. За словами представників Mercedes, цей крок сприяє скороченню маси на 160 кг в порівнянні з сьогоднішньою в основному сталевий моделлю, забезпечуючи при цьому жорсткість на скручування на 30% більше.

Нова електрична архітектура підтримує розширений спектр систем помічників, а також більш просторий інтер'єр з інформаційно-розважальними та комунікаційними функціями, які, за словами інсайдерів, забезпечать хороше майбутнє G-класу в другій половині наступного десятиліття.

Новий G-Class буде продаватися спочатку з розробленим AMG 4.0-літровим V8 з турбокомпресором у двох варіаціях. У G500 він має 415 к. с. і 500 ньютон-метрів крутного моменту. Він також отримує систему відключення циліндрів, яка дозволяє йому працювати на чотирьох циліндрах при невеликих навантаженнях в умовах міського руху.

У більш потужному G63 він має 603 сили і 810 метрів крутного моменту, він замінить поточний 5,5-літровий турбо V8, який забезпечує 563 л. с. і 613 ньютон-метрів моменту. Нові двигуни об'єднані з девятиступенчатой автоматичною коробкою передач і надміцної повнопривідною системою з трьома замками диференціала і зниженою передачею.

В G-Class 2018 — нова система підвіски. Вона використовує нову незалежну передню підвіску, а також сильно переглянуту геометрію ззаду, пропонуючи додаткові рівні переміщення коліс і осі шарніра у порівнянні зі старою моделлю. В результаті, як стверджується, забезпечує більший комфорт.

Нагадаємо, раніше Nissan створив ідеальний автомобіль для українських зим.


banner14

Категория: Авто