39-річна Ferrari з телевізором і відеокамерою піде з молотка


Опубликованно 09.01.2018 00:31

39-річна Ferrari з телевізором і відеокамерою піде з молотка

В середині січня на аукціон Barrett-Jackson буде виставлений один з автомобілів легендарного американського кастомайзера Джорджа Барриса, придумав, в тому числі, Бетмобіль для серіалу 1966 року і машину K. I. T. T. з серіалу «Лицар доріг». На торги виставлять доопрацьований спорткар Ferrari 308 GTS, який належав особисто Баррису.

Барріс купив цю «Феррарі» в 1978 році, відразу ж вирішивши доопрацювати автомобіль. Спорткар отримав золотисто-коричневе забарвлення кузова з смугами в кольори італійського прапора, розширені колісні арки, дуже широкі шини з дисками BBS. Крім того, були прибрані висуваються фари, замінена решітка радіатора, додані нові спойлери спереду і ззаду.

Крім того, у спорткара серйозно допрацьований інтер'єр. Автомобіль отримав електронну приладову панель, телефон NEC, телевізор Sony, аудіосистему Kenwood, камеру заднього виду і спеціальну клавіатуру, з якою вводиться код охоронної системи.

Пробіг Ferrari, оснащеної 250-сильним восьмициліндровим двигуном, становить 12,8 тисячі кілометрів. Скільки планується виручити за машину, не уточнюється.


banner14

Категория: Авто