Названий найпопулярніший китайський кросовер


Опубликованно 10.02.2018 01:44

Названий найпопулярніший китайський кросовер

У листопаді позашляховик Haval H6 знову зайняв місце лідера на авторинку Піднебесної в сегменті SUV. Відомо, що минулого місяця дилери Great Wall змогли реалізувати близько 54 тисяч цих машин.

Хочеться відзначити, що паркетник Haval H6 займає перше місце в рейтингу кросоверів вже кілька років. Рекордний результат зазначили в минулому грудні — майже 80 тисяч авто.

Додамо, що в лютому кросовер змінив покоління, але зберіг два варіанти виконання: H6 Red Label H6 Blue Label. Так, респектабельну комплектацію Red Label оснастили досить багатим оснащенням і солідним екстер'єром, а версію H6 Blue Label нагородили іншим зовнішнім виглядом і орієнтували на молоде покоління.

Новий автомобіль трохи виріс в габаритах: 4600 х 1860 х 1720 мм, а колісна база досягає 2680 мм. В салоні нового кросовера встановили новітній мультимедійний комплекс і електронний центр управління системами машини.

Моторну лінійку кросу доповнили дволітровим бензиновим турбодвижком, продуктивність якого 197 сил. У тандемі з ним працювати 7-діапазонний робот з двома зчепленнями.


banner14

Категория: Авто