Що не так з фільмом «Брейвен» або, Як Джейсон Момоа став нелогічним красунчиком


Опубликованно 11.02.2018 00:28

Що не так з фільмом «Брейвен» або, Як Джейсон Момоа став нелогічним красунчиком

Бойовик — специфічний жанр, в якому основна увага приділяється бійок і екшену. Але що робити, коли бажання додати дії не збігається з логікою? Про це і був фільм «Брейвен».

«Брейвен» — це бойовик, який розповідає про життя сексуального лісника Джо Брейвена і його сім'ї. Він живе собі мирним життям в лісах, рубає дерева, піклується про хворого батька і дружину з донькою. Але все закінчилося, коли в своєму лісовому будиночку Джо знаходить поклади наркотиків. І людей, які хочуть ці наркотики забрати.

Не складно здогадатися, що подібний опис фільму не зовсім дружить з поняттям сюжету, логічності мислення та іншими прекрасними, такими потрібними речами в сучасному кіно. Але про все по порядку.Акторська гра і склад

Джейсон Момоа прекрасної зовнішності чоловік, слава до якого прийшла після ролі в «Грі престолів» і «Лізі Справедливості» (у нього є ще кілька ролей, але всі вони схожі). Це неймовірно харизматичний і гарний актор, якому дуже рідко довіряють ролі з великою кількістю тексту.

Він завжди або мовчить, або б'ється, або кричить. Або робить всі разом в одному кадрі. Складно судити про його акторських здібностях — він скрізь однаковий. Але виглядає приголомшливо. Як кажуть, він красивий, йому все можна.

Разом з Джейсоном грали також Гаррет Діллахант (антагоніст), Стівен Ленг (батько) і Джилл Вагнер (дружина). Стівен Ленг був хороший. Він відмінно впорався з роллю хворого і втомленого від життя батька, який в самий потрібний момент зумів зібратися і часом вражав тієї люттю, якою володіє його особистість. До Гаррету Диллаханту і його грі немає питань, але є до логіки його персонажа.

Є питання до Джилл Вагнер — з'явилося відчуття, що вона зовсім не грає, а просто бігає туди-сюди і мило виглядає.Персонажі

Головне, що про них хочеться сказати — ніякі. Персонажі не прописані, виглядають дуже мляво і канонічно, не блищать логікою і яким-небудь вільним мисленням. У нас є милий дитина, суворі і тупі наркодилери, старий маразматик, дружина-амеба і головний герой красень з задатками супермена.

Сюжет

Чіткої сюжетної лінії просто немає. Перші 30 хвилин фільму — це окремі сцени, які в середині картини зв'язуються один з одним вже дуже дурним спосіб.

Сюжет виглядає так: хотіли висмоктати проблему з пальця і успішно це зробили. Ніякої пов'язаності між сценарними ходами немає рівно, як і мотивів у кожного з героїв. А питання: «Навіщо» залишається з тобою на протязі всього фільму.Вердикт

Подивитися можна, якщо хочете помилуватися тілом та обличчям Джейсона Момоа. Більше дивитися нема чого. Поділитися Твітнуть -->

Live Journal

Facebook

Twitter


banner14

Категория: Мода