На Мерайю Кері подали в суд


Опубликованно 11.02.2018 02:52

На Мерайю Кері подали в суд

Компанія FEG Entretenimientos, яка організовує концерти співачки Мерайї Кері в Південній Америці, подала позов у федеральний суд Каліфорнії на співачку. У позові йдеться про те, що компанія Мерайї Кері — Mirage Entertainment — скасувала два концерти восени 2016 року. Концерти повинні були відбутися в рамках туру Sweet Sweet Fantasy в Аргентині і Чилі. Промоутери вимагають c Кері 1 мільйон доларів як компенсацію за збитки та 2 мільйона доларів за репутаційний збиток, повідомляє Billboard.

Компанія Кері ще в січні минулого року подала позов до суду на FEG Entretenimientos за порушення контракту. У позові йдеться, що співачка була змушена скасувати виступи в Аргентині і Чилі, оскільки компанія не виплатила їй гонорар у повному обсязі до погодженої дати.

FEG стверджує, що загальна сума гонорару становила 703 100 доларів і 75% коштів були виплачені. Мэрайа скасувала концерт не давши про це знати організаторам, які витратили гроші ні концерт. У місцях, де повинні були пройти концерти, все вже було готове до приїзду співачки: фанати придбали квитки і чекали співачку, а на вулицях були банери.

«Одностороннє анулювання концертів в Аргентині і Чилі — всього за три дні до виступу в Аргентині і менш ніж за тиждень у Чилі — стало істотним порушенням її зобов'язань по кожному з угод,» — стверджує адвокат компанії FEG Роберт Аллен.

Також Аллен заявив, що повідомлення Кері в твіттері про скасованих шоу з-за недбалості з боку промоутерів — помилкові. Тепер організатори вимагають від Мерайї Кері компенсацію — 3 мільйони доларів. Дати майбутніх судових розглядів поки невідомі.

Нагадаємо, що керівник охоронної компанії співачки Майкл Анелло збирався подати до суду на відому співачку за те, що та не рідко принижувала його. Мэрайа не соромилася кидатися в нього такими словами як «нацист» або «скінхед». «Вона хотіла бути оточена чорними хлопцями, а не білими,» заявив Анелло.

Виявляється, що не один Майкл піддавався приниженням, але й інші працівники, з-за чого адвокат Анелло готує позов проти співачки. Компанія надавала свої послуги голлівудській зірці з червня 2015 року по травень 2017 року, під час чого працівники постійно піддавалися образам з її боку. З подачею позову расскрылась ще одна таємниця, і стало відомо, що співачка навіть дозволила собі приставати до Майкла. Вона запросила чоловіка до себе в номер, під приводом «пересунути багаж». У підсумку, Кері зустріла його напівоголеної і в легкому халаті. Співачка натякала власнику компанії на секс, але той не піддався на провокації і пішов.


banner14

Категория: Шоубизнес