Tesla штампує браковані електромобілі


Опубликованно 13.02.2018 05:54

Tesla штампує браковані електромобілі

Понад 90 відсотків електрокарів Tesla Model S і Model X мають виробничі дефекти. Вони виправляються на етапі контролю якості збірки, але на це витрачаються значні кошти компанії. Про це з посиланням на співробітників заводу марки за Фримонте повідомляє Reuters.

За словами співрозмовників Reuters, проблеми зі складанням існують з 2012 року. Це як косметичні дефекти (подряпини), так і більш суттєві недоробки: несправні сидіння і двері, протікання в салоні, відсутність ущільнювачів та інших запчастин. Електрокари, які неможливо швидко полагодити, зберігаються на спеціальній парковці біля заводу. Зараз там зібралося більше двох тисяч автомобілів.

Експерти, опитані Reuters, відзначають, що частка шлюбу у великих виробників зразок Toyota становить близько 10 відсотків від загального випуску. При цьому проблеми з якістю, як правило, вирішуються до початку повномасштабного виробництва.

Представники Tesla у відповідь заявили, що процес перевірки якості автомобілів налагоджений і «дуже успішним». Також компанія не підтвердила інформації про виділення значних коштів на ремонт дефектых машин.


banner14

Категория: Авто