У центрі Києва з'явиться нова транспортна розв'язка


Опубликованно 13.02.2018 05:54

У центрі Києва з'явиться нова транспортна розв'язка

У Києві планують побудувати нову транспортну розв'язку на примиканні вулиць Старонаводницької та Лаврської до бульвару Дружби народів. В Департаменті транспортної інфраструктури вважають, що будівництво розв'язки на цій ділянці дозволить збільшити пропускну здатність транспортного вузла, ліквідувати затори на площі Героїв Великої Вітчизняної війни і на мосту Патона, поліпшити екологічну і транспортну ситуацію.

Про початок проектування нової розв'язки заступник голови КМДА Дмитро Дватян розповів представникам ЗМІ під час інспектування відремонтованого бульвару Дружби народів. За його словами ремонт трехкилометрового ділянки від Либідської площі до вулиці Старонаводницькій почався в липні поточного року. Вартість будівельних робіт - 168.9 мільйонів гривень.

На даний момент роботи практично завершені. Готовий об'єкт буде зданий до кінця поточного року. Зараз на бульварі Дружби народів монтують дорожнє огородження VARIO-GUARD. За словами заступника голови КМДА, на даний момент встановлено 350 м огорожі в напрямку від вулиці Либідської до бульвару Лесі Українки.

Як повідомлялося раніше, в Україні знизиться вартість розмитнення автомобілів з ЄС.


banner14

Категория: Авто