Тайванці зробили 1360-сильний електросуперкар для бездоріжжя


Опубликованно 01.03.2018 11:00

Тайванці зробили 1360-сильний електросуперкар для бездоріжжя

Тайванська компанія XING Mobility представила прототип 1360-сильного електричного суперкара Miss R, який виявився швидше Tesla Roadster нового покоління (правда, всього на одну десяту секунди). В описі до проекту зазначено, що це перший автомобіль такого класу, який можна використовувати як на дорогах, так і на бездоріжжі.

Модель оснащується чотирма електромоторами, які видають один мегават потужності (1360 кінських сил) і 1720 Нм крутного моменту. Блок батарей ємністю 52 кіловат-години — власна розробка компанії. Це 100 модулів з настроюваної конфігурацією, кожен з яких складається з 42 літій-іонних осередків.

Для акумуляторів в XING Mobility запатентували особливу систему охолодження — вони занурені в спеціальну токонепроводящую рідина, яку також використовують для охолодження лазерних установок і суперкомп'ютерів. Крім цього, для нього розроблена власна система захисту від теплового пробою.

До «сотні» Miss R здатний розганятися за 1,8 секунди, до 200 кілометрів на годину — за 5,1 секунди. Дистанцію в 400 метрів суперкар може проїхати за 8,87 секунди. Максимальна швидкість — 271 кілометр на годину. Запас ходу на одній зарядці складає близько 250 кілометрів.

Miss R укомплектують системою вибору режимів роботи керуючої електроніки з налаштуваннями для асфальту та гравію, двома комплектами шин, гальмівною системою з рідинним охолодженням, адаптивною підвіскою з магнитореологическими амортизаторами і системою контролю вектора тяги на всіх чотирьох колесах.

Ходовий прототип электросуперкара з серійним кузовом в XING Mobility обіцяють представити наприкінці 2018 року. Продажу Miss R, тираж якого буде обмежений 20 екземплярами, почнуться на початку 2019 року. Початкова ціна — мільйон доларів.


banner14

Категория: Авто