В Instagram з'явилася нова зірка: протеже Венсана Касселя


Опубликованно 04.03.2018 08:28

В Instagram з'явилася нова зірка: протеже Венсана Касселя

Нова дівчина актора Венсана Касселя молодше його на кілька десятиліть — 20-річна Тіна Кунаки разом з серцем актора підкорює модельний бізнес. Одночасно з цим, дівчина вирішила просунути кар'єру свого брата.

Цікаво те, що Тіна Кунаки, хоч і стверджує, що до знайомства з Венсаном Касселем зовсім не знала про його існування, в це ніхто не вірить. Адже після розголосу їх відносин, Тіна почала будувати кар'єру моделі. Дівчина підписала контракт із великим модельним агентством, знялася для обкладинки глянцю і вийшла на подіум на Тижні моди в Парижі.

Тепер Тіна вирішила, що прийшла черга її брата підкорювати модний світ.

Молодший брат Тіни Кунаки — Закарі вже почав підкорювати Instagram і взявся за модний подіум. Як і у Тіни, у молодшого брата африканське-сицилійські коріння і, на думку передплатниць хлопця, він виглядає, як молодий бог.

Кучеряве волосся, приголомшливе обличчя і неймовірно розкішна фігура хлопця тому підтвердження. А посмішка і приємні очі стають приємним доповненням до всієї цієї картини.

Хлопець вже підписав деякі контакти з французькими брендами одягу, а це значить, що скоро ми побачимо його на модному подіумі. Поділитися Твітнуть -->

Live Journal

Facebook

Twitter


banner14

Категория: Мода