Меган Маркл і принц Гаррі отримали небезпечне лист


Опубликованно 09.03.2018 15:28

Меган Маркл і принц Гаррі отримали небезпечне лист

Зовсім скоро принц Гаррі і Меган Маркл зіграють весілля, щоправда ця новина радує не всіх. ЗМІ повідомляє, що майбутнім дружинам по пошті прийшов конверт з небезпечним вмістом.

Британська щоденна газета Evening Standart повідомляє, що принцу Гаррі і Меган Маркл був присланий в Кенсінгтонський палац конверт з білим порошком. Правда, сама пара до листа дістатися не змогла. Конверт перехопила служба безпеки.

Далі конверт відправили на дослідження. Фахівці визначили, що вміст не представляє загрози, але розслідування все ж було розпочато. Пару також сповістили про подію.

Такі конверти з «сюрпризом» отримали не тільки королівські особи, але й інші важливі люди. Наприклад, лист також прийшло сина нинішнього президента США Дональда Трампа і екс-президенту США Бараку Обамі. Конверти з білим порошком приходили і деякі посольства, що знаходяться в Москві.

Чим ближче весілля колишньої актриси і онука королеви Британії, тим більше скандалів намагаються створити ЗМІ. Нещодавно, напередодні романтичного свята Дня всіх закоханих, Меган Маркл і принц Гаррі відвідали шотландський місто Единбург, де вони за планом повинні виконати чимало справ. Пара побувала в Единбурзькому замку, у палаці Holyroodhouse, а також зустрілася в кафе з працівниками соціальної організації Social Bite, яка бореться з бездомністю.

Якщо жителям Шотландії візит сподобався, то засновник організації Social Bite Еліс Томпсон розповіла про удивившем її моменті, що трапилося наприкінці зустрічі з нареченою принца.

«Я простягнула їй руку для рукостискання, але вона не відреагувала на цей жест аналогічним чином, а відповіла мені обіймами... Меган і Гаррі виявилися набагато більш приземленими, ніж я уявляла їх собі,» — сказала Томпсон.

Вона пояснила, що обійми Меган на вулиці було продовженням їх спілкування у стінах кафе, яке допомагає бездомним. До речі, це місце раніше відвідували Джордж Клуні і Леонардо Дікапріо.

Також пара відсвяткувала британську масляну. У англійців є свій аналог Масляної — свято-карнавал Pancake Day («Млинцевий день»). Це свято дуже популярний в Британії, тому пара не могла його не відсвяткувати. Також Меган і Гаррі відвідали Единбурзький замок, палац Holyroodhouse, молодежноге кафе та зустріч з працівниками соціальної організації Social Bite, головна мета якої — боротьба з бездомністю.


banner14

Категория: Шоубизнес