Принц Гаррі і Меган Маркл запросили на весілля звичайних людей


Опубликованно 11.03.2018 18:28

Принц Гаррі і Меган Маркл запросили на весілля звичайних людей

Одруження принца Гаррі і Меган Маркл відбудеться вже 19 травня. У мережі з'явилася інформація про те, що королівські особи запросять на торжество не тільки близьких людей та зірок, але і «простих людей» — представників благодійних організацій, школярів, почесних городян та інших підданих з усієї Великобританії. Пояснив Кенсінгтонський палац це так:

«Принц Гаррі і міс Меган Маркл хочуть, щоб їх весілля пройшло таким чином, щоб у ній змогли взяти участь якомога більше людей. Цей день буде наповнений радістю і веселощами, що відображає цінності нареченого і нареченої,» йдеться в офіційній заяві палацу.

Всього на весілля, крім основного складу запрошених, покликали 2640 людей: 1200 видатних жителів і почесних громадян різних графств Великобританії («з усіх куточків країни»), 610 співробітників Віндзорського замку, 530 співробітників королівського палацу, 200 осіб з благодійних фондів, з якими працюють Гаррі і Меган, і 100 учнів з місцевих шкіл.

Звичайно, всі ці люди не будуть знаходиться в каплиці святого Георгія, де закохані будуть обмінюватися весільними клятвами. В день весілля вони всього лише отримають доступ на територію Віндзорського замку, де зможуть спостерігати за ходом каретной процесії нареченого і нареченої. Вже став відомий вибір торта, сукні, а тепер Кенсінгтонський палац повідомив про урочистої поїздці по вулицях Віндзора в кареті.

Після того, як Меган Маркл і принц Гаррі обміняються клятвами у церкві святого Георгія, вони пройдуть по вулицях Віндзора в кареті. «Вони сподіваються, що ця невелика поїздка дасть можливість великій кількості людей насолодитися атмосферою цього особливого дня,» — прокоментували в Палаці.

Також стало відомо точний час початку церемонії. Служба почнеться в 12:00 за лондонським часом, а буквально через годину новоспечені чоловік і дружина вирушать на кінну прогулянку. Після прогулянки молодята повернуться в замок і приєднаються до прийому, який пройде в одному з найкрасивіших його залів. А вже у другій половині дня відбудеться приватний прийом, організований принцом Чарльзом.

Нагадаємо, що 55-річний актор Уенделл Пірс, який зіграв у «Форс-мажорів» батька Рейчел Зейн, яку зіграла Меган Макрл, розповів журналістам про відносини своєї екранної дочки з принцом Гаррі. Він розповів журналістам, що обговорював з актрисою її бойфренда, коли вона приховувала від широкої громадськості новий роман. «Вона зустріла цього милого хлопця, і ми завжди говорили про нього. Я питав, як йдуть її справи, а вона відповідала, що їде в Лондон,» визнається Пірс.


banner14

Категория: Шоубизнес