Марія Шарапова була помічена з Олександром Гилкса


Опубликованно 12.03.2018 15:42

Марія Шарапова була помічена з Олександром Гилкса

Російську тенісистку Марію Шарапову помітили папараці в лос-анджелеському аеропорту LAX з засновника аукціонного дому Paddle8 Олександра Гилкса. Схоже, спортсменці вдалося підкорити серце одного з самих завидних женихів Англії. Побачивши папараці, пара не стала віддалятися або ховатися. Правда, відносини обіймами або поцілунками вони теж не стали підтверджувати.

Після навчання в Брістольському університеті, де він, зокрема, брав уроки російської мови, Гілкс вступив в Ітонський коледж. Тут молодий чоловік завів дружбу з принцами Уїльямом та Гарі, а також закрутив нетривалий роман з сестрою Кейт Міддлтон — Піппою. Але одружився він у підсумку на дизайнері Міші Нону — тієї самої, яка, за чутками, познайомила принца Гаррі і Меган Маркл. Разом Олександр і Михайло були 13 років, їх шлюб тривав з 2012 по 2016 рік. Гілкс важко переживав розрив і в одному з інтерв'ю зізнався, що Нону була його «першою і єдиною любов'ю на даний момент», але він вірить, що зуміє «полюбити когось знову».

Але і Марія Шарапова – не тільки успішна тенісистка, але і не менш успішна бізнесвумен. На батьківщині спортсменка – не частий гість. В цей раз Марія прибула в Москву і зовсім ненадовго, хоча графік її був більш ніж насиченим. Шарапова побувала на презентації майбутніх спортивних проектів, в ефірі Першого каналу, і головне – презентувала власний кондитерський бренд, зокрема, шоколад Sugarpova, який тепер можна придбати також у Москві та Санкт-Петербурзі.

У колекції, представленої Шарапової, є кілька видів шоколаду – тут і чорний гіркий шоколад, молочний з шматочками полуниці, молочний шоколад з шматочками кокоса, а також молочний шоколад ванільний.Знаменитість зізналася, що ще з дитинства мріяла робити і продавати шоколад. Вона із задоволенням позувала для спільних фото і роздавала автографи.


banner14

Категория: Шоубизнес