Голос країни 8 — дивитись онлайн 1 випуск від 28.01.2018


Опубликованно 13.04.2018 01:21

Голос країни 8 — дивитись онлайн 1 випуск від 28.01.2018

Новий 8 сезон шоу Голос країни стартував 28.01. Дивитися онлайн 1 випуск найпопулярнішого музичного проекту можна на нашому сайті. Як почалися сліпі прослуховування і хто пройшов далі, дізнайся в цій статті.

У проекті «Голос країни 8» зоряні тренер Джамала, Потап, Тіна Кароль і Сергій Бабкін зайняли 4 крісла, щоб вибрати у свої команди найсильніших учасників. А незмінні ведучі, Катя Осадча та Юрій Горбунов, буде підтримувати вокалістів за лаштунками.

У новому сезоні — нові, жорсткіші правила: якщо учасник не зміг розгорнути жодного крісла в сліпих прослуховуваннях, він покидає сцену без спілкування зі знаменитим журі.

Етап сліпих прослуховувань — самий хвилюючий і інтригуючий у всьому шоу, вважають багато глядачів. Хто ж зміг завоювати серця зірок і любителів шоу? Дивитися онлайн: «Голос країни 8» — 1 випуск від 28.01.2018 Хто пройшов далі в 1 випуску «Голос країни»

Перші два учасника шоу, Вадим Яценко та Дмитро Хвостенко, не змогли розгорнути до себе жодного суддівського крісла. А ось Дмитро Самко, який виконав пісню «Перечекати» Тіни Кароль, отримав одразу 4 «Так!» від усіх суддів. Дмитро вибрав команду Сергія Бабкіна.

Олена Карасаь з піснею Скрябіна «Танець пінгвіна» також розгорнула всі крісла і вибрала в якості тренера Тіну Кароль.

Творчий дует Олега Янковського і Георгія Коновальчука, на жаль, не привернув увагу суддів. А ось наступний учасник, 17-річний Микита Трондин, вже знайомий глядачам за проектом «Голос. Діти», отримав шанс потрапити на велику сцену знову. Хлопець вибрав тренери Потапа.

Наступна учасниця, Маріанна Лагетко, залишилася без уваги зіркового журі.

Арсен Витрецкий проникливим виконанням композиції переможця торішнього «Євробачення» Сальвадора Зібрала «Amar Pelos Dois» розгорнув всіх суддів до себе. Арсен пішов в команду до Джамали.

Наступна учасниця — Христина Храмова з Києва. Дівчина потрапила в команду до Сергія Бабкіна.

Далі на сцену шоу «Голос країни» піднялася учасниця, навколо якої ще до початку проекту було найбільше пліток. Екс-співак Борис Апрель, а нині — трансгендер-співачка Анна з псевдонімом Зианджа, прикувала до себе увагу публіки.

Зианджа виконала хіт співачки Бейонсе Smashed into you і вибрала в якості тренера Потапа.

Останньою учасницею випуску 1 «Голос країни» стала Олена Луценко з Білої церкви. Дівчина без музичної освіти захопила тренерів вокалом і розгорнула до себе всі крісла.


banner14

Категория: Шоубизнес