Кеті Перрі та Орландо Блум знову разом


Опубликованно 14.04.2018 08:57

Кеті Перрі та Орландо Блум знову разом

Виконавиця Кеті Перрі і актор Орландо Блум вирушили відпочивати до Праги разом зі своєю собакою Майті — нові знімки стали першим негласним підтвердженням їх возз'єднання і поки ексклюзивно доступні лише на Daily Mail.

Відомо, що подорож в Чехію Кейт зробила в самоті, так як Орландо проживає там уже кілька місяців. Він знімається в серіалі Carnival Row разом з Карою Делевінь.

Блум і Перрі розлучилися в березні минулого року, але як видимо, вирішили дати своїм стосункам другий шанс. Як повідомляється в ЗМІ, місяць тому пара вирушила на спільний відпочинок на Мальдівські острови, і ось тепер інсайдер газети The Sun повідомив, що Кеті і Орландо знову разом.

«Вони возз'єдналися. І Кеті дуже хоче, щоб на цей раз у них все вийшло. Вона намагалася забути його, але не змогла. Він для неї дуже багато значить. Але на цей раз вони не афішують свої відносини,» — говорить інсайдер.

У новому інтерв'ю американському Glamour 33-річна Кеті зізналася, що зараз у її житті змінилися пріоритети: вона планує стати матір'ю.

«Я хочу вирости емоційно. Я не хочу більше концентруватися на своїх дитячих травмах. Я хочу стати дорослою людиною. І готуюся до того, щоб в найближчому майбутньому створити власну сім'ю. Але перед цим я повинна вилікувати свою душу, щоб не нести в сім'ю почуття, які гальмують моє розвиток,» — сказала Кеті.

Навіть після розставання пари, зірки залишилися друзями і навіть продовжили ставити «сердечка» в соціальних мережах на фотографіях один одного.

Нагадаємо, що 32-річна виконавиця знаменитого хіта «I kissed a girl» відкрито прокоментувала чутки, про те, що вона відновила стосунки з актором Орландо Блумом, після того, як їх помітили фанати на концерті Еда Ширана.

“Знаєте, я думаю люди приходять і йдуть з вашого життя,» говорить про стосунки з актором поп-зірка на радіо The Morning Mashup, у програмі SiriusXM Hits 1. “Мені дуже подобається тримати людей, яких я люблю, ближче до себе. Коли ти стаєш дорослішим, межі розмиваються...».

Виконавиця сконцентрувала увагу слухачів на те, що вона дуже зайнята, і швидше за все не має часу на відновлення відносин. «І знаєте що, я дуже зайнята. Скоро я поїду в черговий тур на цілий рік.

Джерело People повідомив раніше на цьому тижні, що актор і поп-виконавиця не припиняли спілкуватися після свого розриву в лютому. «Вони розсталися друзями, повідомляє джерело. «І вони продовжують бути друзями.»

Співачка раніше зізналася, що відновила роман зі своїм колишнім хлопцем, коли написала йому повідомлення. Тепер же, у Перрі є залізне правило, дотримуючись якого, вона зберігає повідомлення в чернетку і ретельно їх обмірковує, перед тим як відправити його комусь. Це правило, надихнула співачку на написання її синглу «Save as draft».

“Я раніше була в цьому колі перед відносинами і це в деякому сенсі розпалило відносини. Є стільки випадків, коли ти можеш розпалити відносини, чи хочеш, чи винен, що тобі просто потрібно написати це і ніколи не відправляти. Це прям як вправа — очищаючий вправу.» розповідає про свою рутину в спілкуванні по смс Кеті Перрі.


banner14

Категория: Шоубизнес