Безпечні RF технології


Опубликованно 16.04.2018 09:27

Безпечні RF технології

Безпечні RF технології

Радикальні методи омолодження ефективні стосовно птозу і підтяжки тканин, але хірургічне втручання не вирішує основної проблеми – повернення сполучнотканинного каркасу в колишнє положення.

Операцію по пластиці особи рекомендують проводити ближче до 45-55 років, але що робити тим, хто з побоюванням ставиться до інвазивних процедур і бажає отримати ефект моментального омолодження без порушення цілісності шкіри? Вибирати безпечні RF технології!

Радіочастотний ліфтинг на апараті 3-Max успішно справляється з віковими змінами, вигідно відрізняючись від інших апаратних способів корекції. У методі поєднуються позитивні ефекти інфрачервоного спектру, високочастотних електромагнітних імпульсів, інтенсивність яких і температура нагріву, підбирається індивідуально для конкретного пацієнта. Тканини прогріваються на всю глибину захопленої складки (до 3 см!) з повною безпекою для епідермісу і дерми. Показання до застосування, особливості проведення

Проводити процедуру рекомендується пацієнтам будь-якої статі при помітних ознак старіння та інших недосконалості: в'янення шкіри, поява в'ялості; зміни овалу обличчя; виникнення зморшок; поява сухості внаслідок фотостаріння; постакне, пігментні плями; локальні жирові відкладення; целюліт, нерівний рельєф шкіри.

RF-ліфтинг на апараті 3-Max повністю безпечний і проходить безболісно – пацієнт відчуває легкі поколювання і тепло. Коригувати можна не тільки проблемні зони обличчя, але і декольте, шию, живіт, стегна і інші області тіла. Досягаються ефекти

Всього за 1 процедуру ви отримуєте: поліпшення мікроциркуляції в обробленій зоні; стимуляцію фібробластів і запуск вироблення колагену; розщеплення зайвої жирової тканини; поліпшення проникності судинної стінки; виведення надлишку рідини із зон з целюлітом; стимуляцію репаративних процесів на клітинному рівні; забезпечення сталого ліфтингу шкіри тривалий час.

Вже через 15-20 хвилин після процедури видно перші результати – шкіра підтягується, зморшки розгладжуються, прояви целюліту стають менш помітними, зменшується пастозність. Почервоніння зникає через кілька годин, ефект можна підсилити серією з 5-7 процедур з інтервалом у тиждень. Закріпити отриманий результат допоможуть професійні програми догляду за шкірою спеціальні домашні лінійки, які косметолог підбере в залежності від типу вашої шкіри. Для отримання детальної консультації звертайтеся в клініку лазерної та естетичної косметології Evolution.


banner14

Категория: Шоубизнес