Mercedes-Benz розмістить заводи по збірці електрокарів на трьох континентах


Опубликованно 12.05.2018 05:48

Mercedes-Benz розмістить заводи по збірці електрокарів на трьох континентах

Mercedes-Benz створить «глобальну акумуляторну мережа», яка дозволить компанії успішно виконати план по електрифікації модельного ряду. Електрокари марки будуть збирати на трьох континентах.

До 2022 році Daimler планує електрифікувати всю модельну лінійку Mercedes-Benz. Це більше п'ятдесяти автомобілів у всіх сегментах. Десять з них - повністю електричні моделі, решта - гібриди.

У найближчі роки Mercedes-Benz планує інвестувати в розширення свого электропарка десять мільярдів євро. Електрокари будуть збиратися на шести заводах, розташованих на трьох континентах. Поруч з ними компанія планує побудувати підприємства по виробництву акумуляторів, об'єднавши їх в «глобальну акумуляторну мережа». Інвестиції в будівництво складуть один мільярд євро.

В правлінні компанії вважають, що це дозволить звести до мінімуму витрати на постачання компонентів, а при необхідності брак батарей на одному з складальних підприємств можна буде компенсувати, експортувавши з інших.

У 2018 році Daimler завершить будівництво другого заводу з виробництва акумуляторів у Кам'янці і посилить підготовку виробничих ліній на заводі Mercedes-Benz в Бремені, де буде збиратися перший серійний електрокар бренду - кросовер Mercedes EQC. Автомобіль, побудований на базі концепту Generation EQ, з'явиться на ринку в 2019 році. Надалі виробництво кросовера налагодять в Пекіні на складальних лініях BBAC (спільного підприємства Daimler і китайської компанії BAIC).

Далі до випуску Mercedes EQC приступлять підприємства в Раштатте і Зіндельфінгені (Німеччина), а також у Таскалусе (США). Наступним кроком стане розширення лінійки електромобілів EQ за рахунок випуску хетчбека Mercedes EQA та інших моделей, у числі яких компактні, середні, преміум-моделі і кросовери.


banner14

Категория: Авто