Безпілотник ?ber смерть збив людину у США


Опубликованно 13.05.2018 05:48

Безпілотник ?ber смерть збив людину у США

Компанія ?ber зупинила тести автономних транспортних засобів після смертельного ДТП в Арізоні. Під час наїзду автомобіль рухався в автономному режимі.

За словами прес-секретаря Департаменту поліції Темпу Ліліани Дуран, в результаті ДТП постраждала 49-річна жінка, Елейн Херцберг, яка перетинала проїзну частину поза межами пішохідного переходу. В результаті отриманих травм постраждала померла в міській лікарні. Розслідуванням аварії займеться спеціальна група, спрямована на Темп Національною адміністрацією безпеки дорожнього руху Департаменту транспорту. Uber активно співпрацює з владою.

Uber, General Motors, Alphabet Inc., Alphabet Inc. інші компанії інвестують в розвиток технологій автономних транспортних засобів мільярди доларів. Після події ?ber зупинив випробування своїх безпілотників на дорогах загального користування в Піттсбурзі, Сан-Франциско, Торонто і Феніксі, що може уповільнити тестування і комерціалізацію цього напрямку. На поточний момент випробування розширилися до складних міських районів, і кожна компанія прагне першої почати комерціалізацію технології. На думку аналітиків, це допомогло поліпшити системи і водночас збільшило ймовірність смертельного травмування пішоходів.


banner14

Категория: Авто