Вчені говорять, що літо стане набагато довше і більш спекотним


Опубликованно 14.05.2018 00:21

Вчені говорять, що літо стане набагато довше і більш спекотним

І нехай погода не радує теплими днями, вчені говорять, що літо на Землі стане набагато довше, ніж ми звикли. І ось чому.

Дослідники кажуть, що сухий і спекотний період може тривати не три місяці, а цілих півроку. Вчені з Університету Тель-Авіва прогнозують глобальні зміни клімату, які здатні істотно вплинути на тривалість літнього періоду.

Справа в тому, що парникові гази, як основний фактор, відповідальний за кліматичні зміни, і він безпосередньо пов'язаний з діяльністю людини. Ізраїльські вчені, що опублікували своє дослідження в Міжнародному журналі кліматології, приходять до тривожних висновків: якщо діяльність людини буде впливати на клімат такими ж темпами, до середини століття тривалість літнього періоду зросте на чверть, а до кінця — на 50%.

Сухий і спекотний період у таких країнах, як Ізраїль, Єгипет, Ліван і Туреччина, збільшиться до півроку, а сезон дощів, відповідно, скоротиться до двох місяців.

Ці зміни можуть значно вплинути на життя регіону: погіршити якість водних ресурсів, змінити терміни та інтенсивність сезонних захворювань. Необхідно підготуватися до зміни клімату, вважають вчені, оскільки запобігти потепління, здається, вже неможливо.

 Поділитися Твітнуть -->

Live Journal

Facebook

Twitter


banner14

Категория: Мода