Електрокари Great Wall буде розробляти в Європі


Опубликованно 15.05.2018 10:36

Електрокари Great Wall буде розробляти в Європі

Китайський концерн Great Wall відкрив в Австрії технічний центр. Його основне завдання – розробка електродвигунів і систем управління для електрокарів.

У розвиток центру досліджень і розробок в австрійському місті Коттингбрунне холдинг планує до 2020 року інвестувати 20 мільйонів євро. Його відкриття стало наступним логічним кроком в ланцюжку рішень, спрямованих на розширення присутності концерну на ринку електрокарів. Трохи більше тижня тому, 18 січня, Great Wall заявив про створення нового суббренду Ora, який буде спеціалізуватися на виробництві електрокарів. Презентація нової марки і її «первістка» лифтбека Ora iQ5 відбудеться у Пекіні в квітні поточного року. Автомобіль оснащений 163-сильним електричним двигуном і літій-іонним акумулятором. Максимальна швидкість моделі - 150 км/ч. Інформації про запас ходу поки немає.

На даний момент Great Wall продає тільки один електрокар - компактний седан. Очікується, що в першому кварталі поточного року на ринку з'явиться гібридний кросовер Wey - ще одного суббренду концерну.

Great Wall - один з найбільших в Китаї виробників кросоверів і пікапів. У минулому році в рамках розширення програми «електрифікації» Great Wall придбав 25% акцій китайського виробника електричних пасажирських і вантажних трициклів Hebei Yuejie Industry Co. Надалі холдинг має намір збільшити свою частку в цій компанії до 49%.


banner14

Категория: Авто