Сергій Притула показав сина і перші кроки доньки


Опубликованно 16.05.2018 03:24

Сергій Притула показав сина і перші кроки доньки

Шоумен Сергій Притула опублікував нові фото всієї своєї родини на відпочинку в Маямі.

Джерело: facebook/serhiyprytula

36-річний український ведучий Сергій Притула все частіше публікує фото дітей в соцмережах. А на цей раз він ще й поділився своїми думками про важливість сімейних відносин. Чоловік дорослішає і до нього приходить усвідомлення, що всі гроші світу не замінять час, проведений з дітьми. Маленькій доньці Притули Соломії всього 7 місяців, але малятко вже пробує свої сили і при підтримці папи робить перші такі важливі кроки.

Джерело: instagram @siriy_ua

siriy_ua Моя дівчинка ;)))! Так ніжно підписав фото, зроблене дружиною Сергій.

В теплу Флориду Сергій Притула відправився ще в кінці лютого, після того, як чесно відпрацював провідним на фіналі нацвідбору на пісенний конкурс «Євробачення-2018». На цей раз вона знову взяв з содою не тільки дружину і дочку, а та 9-річного сина Діму.

У 2008-му, коли народився Дмитрик, я не вилазив із гастролів з Камеді, навіть у кризові місяці тої осені. Потім розривався на 3 телепроекти і 1 на радіо. Я пропустивши момент, коли у нас пупчик відпав, коли ми нікого перший крок, коли у нас виліз перший зуб і коли було сказане перше слово.

Джерело: facebook/serhiyprytula

Я достобіса чого пропустивши і за що себе досі картаю. Зараз у мене графік ще гірший: 4 телепроекти і щороку понад 100 концертів з «вар'ятами». Альо з донькою повторення не буде! Діти – це найбільша радість у житті. Спостерігати кожен їх крок, кожну емоцію, кожне слово чи посмішку – це крутіше ніж будь-які кар'єр внутрішньокар'єрні звершення. І я радію, що Дмитрик, у справі виховання Соломії, моя з дружиною найбільша опора!

Джерело: facebook/serhiyprytula

Знаходьте час на дітей. І коли-небудь вони знайдуть час для вас. – підсумував свої думки Притула. Хотілося б, щоб такий зв'язок дійсно існувала...

Передплатники написали багато добрих слів на адресу Сергія і його дітей: «Ось чому ВСІ татусі так чекають і хочуть синів, а носяться і люблять доць, а???


banner14

Категория: Шоубизнес