Причина випадіння волосся


Опубликованно 17.05.2018 07:24

Причина випадіння волосся

Випадання волосся – поширене явище, цим страждають і чоловіки, і жінки незалежно від віку. Що може послужити причиною цієї проблеми і як її усунути?

Щоденна втрата волосяного покриву в помірній кількості – нормальне явище (лікарі-трихологи називають кількість до 100 волосин день). Іноді бувають сезонні загострення, коли організм перебудовується або відчуває нестачу вітамінів. Так зазначається, що восени і навесні волосся можуть випадати частіше. Випадання волосся у деяких жінок трапляється в період перед і після менструації. Якщо ж волосся випадає сильно, наприклад, після миття голови у ванній залишається багато волосків, з'явилися залисини, зменшився обсяг – це привід звернутися до фахівця. Причини можуть бути генетичними або набутими.

Причини випадіння волосся

Гормональний збій. Гормональний дисбаланс породжує багато проблем, які часто позначаються на зовнішності (зміна ваги, погіршення стану шкіри та інші). Також страждають волосся, вони можуть не тільки випадати, але й стати більш ламкими, тонкими і млявими. Шукати шляхи виправлення цієї проблеми потрібно спільно з ендокринологом.

Стрес. Вплив стресу на фізичне здоров'я – це не міф. Не даремно існує фраза «всі хвороби від нервів». Затяжна депресія, нервове перенапруження або потужний струс можуть сприяти випаданню волосся.

Неправильний спосіб життя і харчування. Шкідливі звички, пасивний спосіб життя, неправильне харчування – все це може вплинути не тільки на стан волосся, але і на весь організм в цілому. Іноді достатньо змінити саме цю сферу свого життя, щоб зупинити випадіння волосся.

Гіпотиреоз і гіпертиреоз. За метаболізм організму, а також виробництво білків відповідає щитовидна залоза. Тому будь-які порушення і зміни в її роботі відбиваються на стані організму, в тому числі на волоссі.

Нестача вітамінів. Волосся можуть випадати з-за дефіциту вітаміну B12 (це також викликає хронічну втому).

Різке схуднення. Деяким людям вдається різко скинути зайві кілограми за допомогою дієт або інших експериментальних способів, яких з'являється все більше і більше. Організм не любить такі різкі зміни і починає чинити їм опір, намагаючись заповнити дефіцит якихось елементів перерозподілом того, що вже є в організмі. Від цього часто страждають волосся.

Вирішувати проблему випадіння волосся потрібно комплексно, цим ви допоможете не тільки волоссю, але і всьому організму в цілому. Підтримувати зовнішній стан шкіри та волосяного покриву також можна косметичними засобами, наприклад, можна придбати маску для волосся та інші засоби для догляду за ними. В магазині Goddess продаються відновлюють і поживні комплекси, зволожуючі маски, масла від провідних світових брендів Америки, Англії та Південної Кореї: https://goddess.com.ua/volosy. Головне пам'ятати, що потрібно стежити не тільки за зовнішнім станом свого організму, але і за внутрішнім. Намагайтеся менше нервувати, більше бувати на свіжому повітрі і вести активний спосіб життя.


banner14

Категория: Шоубизнес