"Володар кілець" стане серіалом за півмільярда доларів


Опубликованно 08.06.2018 12:12

Популярна фентезі-сага "Володар кілець" ось-ось стане серіалом. Про те, як буде виглядати нова екранізація про пригоди хоббіта Фродо і скільки вона буде коштувати, читай у цьому матеріалі.

Нещодавно стало відомо, що популярна серія книг "Володар кілець" стане серіалом — Amazon веде переговори з кіностудією Warner Bros. Television з приводу того, як буде зніматися і виглядати серіал за Толкиену.

Дві корпорації довго сперечалися з приводу зйомок і організації процесу, не могли затвердити бюджет та інші бюрократичні моменти. Але, врешті-решт, прийшли до спільного рішення.

Згідно з останньою інформацією, вартість екранізації становить півмільярда доларів. У цю суму входять витрати на два сезони фентезійної саги. За саме право на екранізацію Amazon заплатили

250 мільйонів доларів. Приблизно така ж сума потрібна на продюсування і маркетинг.

Повідомляється, що ці показники в рази перевищують витрати на телевізійне шоу "Людина у високому замку", яке привернуло близько 1,15 мільйона нових передплатників сервісу Amazon Prime.

Що стосується інформації про самому проекті, то її практично немає. Повідомляється лише, що сюжет буде розкривати ті події, які відбувалися до викладених у "Володарі перснів: Братство кільця".Поділитися Твітнуть -->

Live Journal

Facebook

Twitter


banner14

Категория: Мода