Джамала розповіла, як змінилося її життя після материнства


Опубликованно 11.06.2018 05:00

Джамала розповіла, як змінилося її життя після материнства

Українська співачка Джамала поділилася досвідом материнства в рамках Дня захисту дітей для українського видання Vogue Ukraine. Тренер шоу "Голос країни" розповіла, як змінилося її життя після народження дитини і як їй вдавалося працювати на 8 місяці вагітності.

В рамках інтерв'ю 34-річна артистка зізналася, що незважаючи на великі зміни після народження її первістка Еміра, вона все одно знаходить час на творчість.

Звичайно, з народженням дитини багато чого змінюється, і відношення до світу і музиці в тому числі. Але я не скажу, що це для мене надто складно. У мене є абсолютно чудові бабусі і дідусі, які готові прийти на допомогу у будь-який час дня і ночі. До того ж ми знайшли няню. У мене залишається час для творчості і зйомок, навіть незважаючи на те, що я зараз годую, – передає слова Джамали видання.

Під час 8-го сезону проекту "Голос країни" на телеканалі "1+1", будучи вагітною, Джамала сильно захворіла на грип. Купивши всі необхідні ліки, вона вирушила на знімальний майданчик і все одно продовжувала працювати.

Коли я сіла в крісло і почала слухати і коментувати, думки про хвороби відійшли на другий план. Додому потрапила вже в годину ночі. Незважаючи на мій стан, все пройшло добре. Але насправді я себе відчувала нескінченно винуватою. Я не могла підвести людей, але в кінці кінців здоров'я моєї дитини для мене важливіше всього. Це була дійсно складна ситуація, – поділилася зірка.

Нагадаємо, що раніше Джамала опублікувала сімейне фото з чоловіком і сином.


banner14

Категория: Развлечения