До 2022 році Maserati оновить весь модельний ряд


Опубликованно 12.06.2018 03:06

До 2022 році Maserati оновить весь модельний ряд

Глава Maserati Тім Кунискис презентував «дорожню карту» марки до 2022 року: протягом наступних чотирьох років буде випущено вісім підключаються гібридів і чотири повністю електричні моделі, в числі яких купе і кабріолет Alfieri, які замінять GranTurismo і GranCabrio.

Ще однією цікавою новинкою стане новий середньорозмірний кросовер D-сегмента - молодший брат, який збирається змінити покоління бестселера Levante. За попередньою інформацією, новий кросовер отримає гібридну трансмісію і алюмінієву платформу, а також зможе запропонувати ідеальний розподіл маси по осях (50:50) і «найкращий у своєму класі співвідношення потужності і ваги».

Випуск електрифікованих моделей Maserati доручать новому суббренда Maserati Blue. Одними з найцікавіших «синіх» автомобілів стануть повністю електричні купе і кабріолет Alfieri, створені в стилістиці концепт-кара Alfieri Maserati, який дебютував навесні 2014 року в Женеві. У модельній лінійці марки вони замінять йдуть спорткари GranTurismo і GranCabrio. Серед особливостей нових Alfieri: активні аеродинамічні елементи і низький центр ваги.

У віданні нового суббренду виявляться і Quattroporte і Levante нового покоління. Автомобілі наступної генерації отримають нову «візок» і модернізовану версію повного приводу Q4 з динамічним розподілом моменту між осями. У обох моделей буде повністю електрична гібридна модифікації.

Всі електричні моделі «синьої» лінійки отримають алюмінієву просторову раму, нову модульну платформу, систему повного приводу e-AWD, по три електромотора, 800-вольтові акумуляторні блоки і будуть мати ідеальний розподіл маси - 50:50. Максимальна швидкість електрокарів повинна складати більше 300 км/год, а прискорення до 100 км/год - не більше двох секунд. Також обіцяють збільшений запас ходу, короткий час зарядки і мінімальні втрати корисного простору салону.

Обов'язковою для нових Maserati стане система автономного управління третього рівня автономності (водій може не контролювати машину на дорогах з «передбачуваним» рухом, але повинен бути готовим взяти керування на себе). У планах також річні продажі на рівні 100 тисяч автомобілів до 2022 року, а також поступова відмова від дизельних моторів.


banner14

Категория: Авто