Перший в Україні Tesla Model 3 показали в Києві


Опубликованно 12.06.2018 03:06

Перший в Україні Tesla Model 3 показали в Києві

В Україну вперше завезли новий електромобіль Tesla Model 3. Він представлений на виставці Plug-In Ukraine, яка проходить в Києві 2-3 березня.

Tesla Model 3 в Україну привезла компанія ElectroCars. Новий електромобіль Tesla доставили з США в кінці лютого. Це машина в максимальній комплектації з панорамним дахом, 18-дюймовими колесами, системою полуавтомного водіння і запасом ходу близько 500 км.

Автомобіль був куплений директором ElectroCars Олександром Кравцовим на торговому майданчику eBay. За словами Кравцова, він замовив електрокар 11 місяців тому у виробника, але оскільки на даний момент бажаючих придбати Model 3 близько 400 тисяч чоловік, чекати довелося б ще як мінімум рік. Саме з цієї причини, він вирішив прискорити «доставку» і придбав електрокар з невеликим пробігом.

«Я не став чекати. Побачив, що наприкінці грудня незв'язані з компанією Tesla американці, тобто ті, які там не працюють, отримали перші автомобілі цієї моделі. Вирішив доставити такий в Україну. На eBay знайшов п'ять реальних пропозицій з продажу. Вибрав електрокар з відомою історією та невеликим пробігом - в кілька тисяч миль», - розповів він.

Автомобіль вже пройшов випробування столичними дорогами і десятиградусным морозом. Як зазначив власник, електрокар добре показав себе під час частих стартів та зупинок, гальмувань і прискорень, гідно впорався з трамвайними рейками і будуються ділянками доріг. За словами випробувачів, салон автомобіля відрізняється відмінною шумоізоляцією. Під час руху в салоні чути тільки аеродинамічні шуми і численні сигнали-підказки. Відмінно показав себе і автопілот, здатний утримувати автомобіль в смузі руху і підрулювати там, де це необхідно.

Побачити єдиний на даний момент електромобіль цієї моделі в Україні можна в павільйоні виставкового центру «Київекспоплаза» на вул. Салютній в Києві. Виставлений там синій електрокар цікавий ще й тим, що колишній власник Даніель Зорилья і редактор американського видавництва The Drive Алекс Рой встановили на ньому власний рекорд - подолали 4602 км за 50 годин 16 хвилин і 32 секунди. На 5 годин швидше, ніж Model S у 2016 році.

Продажі електрокара в Європі почнуться в липні, коли Tesla почне виробництво європейської версії моделі.


banner14

Категория: Авто