Віра Брежнєва розповіла, чому її дочка живе в США


Опубликованно 12.06.2018 03:30

Віра Брежнєва розповіла, чому її дочка живе в США

Старша дочка Віри Брежнєвої хоче пов'язати своє життя з кінематографом, тому вирішила вчитися кращих — у Голлівуді.

Старшої дочки Віри Брежнєвої Соню ще немає і 17 років, але вона вже живе окремо від сім'ї і веде самостійне життя. Дівчинка навчається в школі в США, Каліфорнія, і готується до вступу в університет.

Family look: Віра Брежнєва з дочкою вразили схожістю

За словами співачки, вона ніколи не була проти того, щоб дочка автономно будувала життя, довіряючи їй і вважаючи її готовою до цього. Але в той же час, Віра хотіла переконатися, щоб Соня усвідомлено підійшла до свого майбутнього і вибрала шлях до душі, а не пливла за течією, шкодуючи після про свій вибір.

«Соня дуже серйозно ставиться до навчання. І мені радісно, що вона усвідомлює: це потрібно для неї самої. Раніше, до 14 років, вона швидше робила мені ласку. Приблизно в тому віці у нас з нею якось стався розмову: «Ти можеш не вчитися, якщо вчишся, тільки щоб мені було спокійніше. Мені це не потрібно. Ти вільна робити все, що хочеш — це твоє життя, ти вже доросла людина. Але ти повинна розуміти, що за таким рішенням буде те-то і те-то». Тоді вона задумалася і зробила висновок: щоб досягти мети, їй потрібні знання», — поділилася співачка в інтерв'ю журналу «Hello».

Соня хоче пов'язати своє життя з кінематографом, і не просто локальним, а світовим — в Голлівуді. Однак, навіть якщо вона змінить рішення, Віра вважає, що це утворення їй принесе їй корисний досвід, який можна буде застосувати де завгодно.

Віра Брежнєва і її дочки показали милий family look

«Я допомагаю їй самореалізуватися. Навіть якщо у неї з роками зміниться бачення, все одно вона отримає хороший бекграунд і зможе вибрати собі професію до душі», — поділилася Брежнєва.

Нагадаємо, що зимовий відпочинок співачка провела в Лос-Анджелесі, США, провівши час із донькою і відпочивши від напруженого новорічного графіка.

Нагадаємо, Віра Брежнєва розповіла, що їй допомагає зберегти мир в сім'ї і не втрачати зв'язку з доньками. Незважаючи на щільний графік зірки, вона завжди знаходить час для спілкування з Сарою і Сонею. «Іноді заради досягнення мети ми змушені в чомусь себе обмежувати», – зазначила Брежнєва.

Фото: ververa


banner14

Категория: Шоубизнес