Далека від ідеалу : як гуморист стала зіркою Инстаграма


Опубликованно 13.06.2018 00:33

Далека від ідеалу : як гуморист стала зіркою Инстаграма

Худнемо, читаємо Гарсіа Маркеса, купуємо стильні образи і ходимо в кафешки на імбирний латте. А все для того, щоб викласти в Instagram вдалий кадр і привернути увагу мільйонів передплатників. Але в соціальних мережах з'являються нові тренди, заряджені бодипозитивом та самоіронією. Дивимося і вчимося.

Селест Барбер — гуморист. Так написано в її профілі в Instagram на який підписані більше трьох мільйонів чоловік. Ні, не тому що вона ідеальна, а швидше навпаки. Вона звичайна мати двох дітей, яка вміє сміятися над собою і не соромиться того, що інші звикли приховувати в фоторедакторі. Головна фішка її сторінки — смішні спроби повторити фотографії знаменитостей.

 

 

У Селест чудові акторські навички: мімікою і позами вона випромінює суцільний позитив і не залишає байдужими проходять повз її аккаунта людей. Сперечаємося, тобі теж захочеться підписатися?

   

Виявляється, виставляти на показ справжню себе зовсім не страшно. Настають великі зміни у світі фотошопу і фільтрів, а аудиторія Селест — гарне тому підтвердження. Поділитися Твітнуть -->

Live Journal

Facebook

Twitter


banner14

Категория: Мода