Гран-Прі Монако — тріумф Даніеля


Опубликованно 13.06.2018 04:51

Гран-Прі Монако — тріумф Даніеля

Статистика говорить, що найбільші шанси на успіх у Гран-Прі Монако мають гонщики, квалифицировавшиеся на перших двох рядах. Можна сказати, що недільний успіх Даніель Ріккардо викував у суботу, зайнявши першу стартову позицію. Його напарник, молодий Макс Ферстаппен зовсім не кваліфікувався, так як за дві години до кваліфікації, у третій практиці, розбив свій болід. Забавно, що аналогічна аварія у нього сталася рівно два роки тому, правда, в гонці.

У тому ж 2016 році Даніель Ріккардо ледь не виграв гонку, але невдале рішення команди під час піт-стопів не дозволив йому цього зробити. В цей раз все пройшло гладко, тактика не підвела і з першого стартового місця усміхнений пілот Red Bull фінішував першим. Можна сказати, що команда повернула йому борг за позаторішнє розчарування. Цікаво, що ця гонка стала 250-й для колективу з Мілтон Кінс.

Даніель Ріккардо: «Думаю, сьогодні я можу вже не стримувати емоції, як робив вчора! Два роки я до цього готувався і нарешті відчуваю, що мені повернули борг! Не знаю, що з наших переговорів з командою потрапило в телетрансляцію, але у нас були проблеми. Так що по ходу гонки нам довелося добряче попрацювати.

По-моєму, ще до того, як ми проїхали половину дистанції, я відчув втрату потужності і подумав, що гонка на цьому для мене закінчилася. Але ми доїхали до фінішу, використовуючи тільки шість передач. Це стало можливим завдяки команді, так що я просто в захваті! На середині дистанції у мене були сумніви, чи вийде, але я все-таки виграв в Монако!

Я просто щасливий, і спасибі уболівальникам за підтримку! Коли я їхав до фінішу, то бачив на трибунах багато австралійських прапорів! Це здорово!»

Якщо дивитися на підсумкові протоколи кваліфікації і гонки, остання здасться нудним, адже перші шість місць залишилися незмінними. Та й пілоти зізнавалися, що доводилося більше стежити не за суперниками, а за власними покришками: тут вперше використовувалися суперм'які шини Hypersoft, які забезпечували високий темп (рекорд траси був встановлений в кваліфікації Даніель Ріккардо — 1:10.810), але і швидко зношувалися.

Втім, стартував з останнього місця Макс Ферстаппен здорово відігрався, фінішувавши дев'ятим не тільки завдяки тактиці, але перш за все за рахунок безлічі обгонів на трасі. Друге місце дісталося Феттелю з Ferrari, третім приїхав Хемілтон з Mercedes, потім Райкконен з Ferrari і Боттас з Mercedes. Кращим з інших на шостій позиції приезал Вікон з Force India, за ним фінішував Гасли з Torro Rosso. Восьме місце дісталося Хюлкенбергу з Renault, а замкнув призову десятку його напаник Карлос Сайнс.

Нагадаємо, що даніель Ріккардо у 2012 році в Києві і розігнав болід Red Bull до 290 км/год!


banner14

Категория: Авто