Jaguar Land Rover може побудувати завод у США


Опубликованно 14.06.2018 04:39

Jaguar Land Rover може побудувати завод у США

Jaguar Land Rover розглядає можливість будівництва власних виробничих площ на території США, але тільки після того, як продажі автомобілів концерну на місцевому ринку досягнуть необхідного рівня.

Про це в інтерв'ю виданню WardsAuto розповів генеральний директор Jaguar Land Rover Ральф Заспівати.

«Нам потрібен певний обсяг автомобілів, які будуть продаватися в США, щоб зробити загальне виробництво в США життєздатним», - сказав Заспівати, додавши, що компанія все ще «дуже маленька» для цього Якою саме повинна бути цифра, він не уточнив.

У минулому році продажі концерну на північно-американському ринку досягли 114 333 одиниць. У порівнянні з 2016 року обсяг продажів виріс на 8.8%. У 2017 році жодному з американських автовиробників не вдалося досягти такого результату.

За словами генерального директора JLR, щоб концерну необхідно не тільки збільшувати продажі, але і розвивати деякі домінуючі моделі, щоб виправдати місцеве виробництво. «Якщо нам доведеться експортувати 90% чи 95% продукції, яка збирається на заводі в США, то він ніколи не буде працювати з фінансової точки зору», - сказав Заспівати.

На даний момент у Jaguar Land Rover немає автомобіля, який продавався б краще інших. За підсумками минулого року жодна з тринадцяти моделей Jaguar або Land Rover не змогла подолати рубіж в 20 тисяч продажу. Найбільш продаваними в США стали Range Rover Sport і Jaguar F-Pace. В першому випадку було продано 19 153, у другому - 18 946 автомобілів.

У компанії вважають, що попит на моделі концерну в США занадто малий, а експорт більшої частини продукції, випущеної на території країни, може стати занадто дорогим для такої маленької компанії. Крім того, у JLR вже є заводи у великій Британії, Бразилії, Китаї та Індії. У цьому році компанія планує запустити новий завод у Словаччині.


banner14

Категория: Авто