Винний бар: Де пити вино в Харкові


Опубликованно 21.06.2018 01:51

Винний бар: Де пити вино в Харкові

Щось модно, щось вийшло з моди, а вино залишається незмінною класикою. Ми вибрали п'ять харківських винних барів, в яких смачно, п'яно і дуже атмосферно.Ресторан «Nikas»

Де: Університетська, 2

 

Що: ресторан спеціалізується на сучасній паназіатської кухні, яка прекрасно сусідить з хітами італійської кухні. Одна з головних визначних пам'яток — відкрита кухня і робата-гриль з живим вогнем, розташовані в основному залі.

 

Меню: ціна за келих вина від 56 гривень.PORT WINE BAR

Де: Пушкінська, 74

 

Що: грановані стакани замість келихів, приємна атмосфера і макарони по-флотськи. Багато локальних, українських вин, але є і закордонні позиції.

 

Меню: склянку вина 30 гривень.Loza Strekoza Wine bar

Де: Театральний провулок, 11-13

 

Що: винний бар з європейським інтер'єром в самому серці Харкова. До вибраного келиху вина додається роз'яснення — сомельє із задоволенням розкажуть як краще вибрати те або інше вино.

 

Меню: келих вина від 59 гривень. One 2 One Ресторан

Де: Ярослава Мудрого, 7/50

 

Що: ресторан, який відмінно підійде для побачення. Практично в кожному відкликання відвідувачі хвалять персонал і захоплюються дизайном. Позиції, представлені в меню, приємно здивують вас своєю вартістю.

 

Меню: келих вина від 35 гривень. ZUZU BRASSERIE

Де: площа Конституції, 2/2

 

Що: і ресторан, і кав'ярня, і пекарня, і навіть бар! У меню українська, європейська, средневосточная і азіатська кухня. Їсти з тарілки одного тут зовсім не соромно, адже основною ідеєю ZUZU є share — атмосфера дружньої вечері близьких друзів.

 

Меню: келих вина від 50 гривень.Поділитися Твітнуть -->

Live Journal

Facebook

Twitter


banner14

Категория: Мода