Брюс Вілліс знову на великому екрані: в прокат виходить бойовик «Жага смерті»


Опубликованно 25.06.2018 03:36

Брюс Вілліс знову на великому екрані: в прокат виходить бойовик «Жага смерті»

Вже 5 квітня в український прокат виходить новий фільм з Брюсом Віллісом — «Жага смерті» (оригінальна назва «Death Wish»).

Сама картина є рімейком-переосмисленням однойменного культового фільму Майкла Віннера 1974 року з Чарльзом Бронсоном в головній ролі про чоловіка, який вирішив сам вершити правосуддя після нападу на його сім'ю.

Ця історія про простому чоловікові, який втратив дружину, якому, коли поліція, здавалося б, не робить ніяких дій у розслідуванні її вбивства, не залишається нічого іншого, як взяти справу у власні руки. Втілюючи роль хірурга Доктора Пола Керсі, чия дочка постраждала під час пограбування, а дружина була убита, Вілліс передає його шок від того, що поліція майже нічого не робить для розслідування. Ще одним шоком, вже для глядача, стає момент, коли герой вирішує стати месником і лінчевателем, і навіть більше — що йому, утвореному лікаря, вдається краще, ніж поліції, впоратися з наведенням порядку на вулиці. Чи вдасться йому розправитися з винними?

Режисером ремейка виступив Елай Рот, найбільше відомий по участі у фільмі Квентіна Тарантіно «Безславні виродки» (2009 року), а також і за своїм власним режисерських робіт — фільмів «Хостел» і «Лихоманка». Він став найкращим режисером фільму «Жага смерті», як і Брюс Вілліс — прекрасною зіркою для головної ролі, хірурга Підлоги Керсі. По ходу фільму доктор Керсі покаже власні методи правосуддя. Він використовує свої навички хірурга для того, щоб завдати якомога більше болю злодіям, прекрасно знаючи, куди і як сильно наносити рани, щоб людина не втратила свідомості. Режисер Елай Рот доклав усі зусилля, щоб ремейк фільму вийшов сучасним. І нам здається, що йому це вдалося.

Поділитися Твітнуть -->

Live Journal

Facebook

Twitter


banner14

Категория: Мода