Моторошне ПП на гірськолижному курорті в Грузії: з-за поломки підйомника постраждали туристи


Опубликованно 29.06.2018 04:51

Моторошне ПП на гірськолижному курорті в Грузії: з-за поломки підйомника постраждали туристи

У Грузії на гірськолижному курорті Гудаурі вийшла з ладу канатна дорога. У результаті страшної аварії 10 осіб отримали травми. Подробиці — на ХОЧУ.

За попередніми даними, аварія на канатній дорозі сталася із-за відключення електроенергії. Кілька гондол з лижниками з величезною швидкістю понеслися вниз і обірвалися. Очевидці зняли надзвичайна подія: у ролику видно, як людей викидало з кабін, деякі стрибали самі.

Серйозні травми отримав громадянин України, у якого лікарі діагностували відкритий перелом та забій голови. Також серед постраждалих — вагітна жінка зі Швеції.

На щастя, ніхто не загинув. В офіційній заяві міністра праці, охорони здоров'я та соціального захисту Грузії Давида Сергієнко говориться, що всі витрати на лікування готова взяти компанія Doppelmayr, що виробляє канатні дороги, пише видання "Новини Грузії".Компанія розвитку курортів міністерства економіки та сталого розвитку вже зв'язалася з компанією Doppelmayr, яка виробляє канатні дороги, для того, щоб відбулося негайне реагування на факт, і щоб вони прислали експертів для встановлення причин. Компанія готова відшкодувати всі витрати на лікування постраждалих

МВС Грузії почало розслідування у зв'язку з аварією.

читати також Час бити тривогу: названа нова катастрофа, яка спіткає людство

Як у фільмі жахів: пропонуємо подивитися відео.

Варто дізнатися: 10 зникаючих місць, які варто побачити.

Фото: відкриті джерела в Мережі.Поділитися Твітнуть -->

Live Journal

Facebook

Twitter


banner14

Категория: Мода