У Кемерово при пожежі загинули 56 чоловік: загальна кількість постраждалих зростає з кожною годиною


Опубликованно 30.06.2018 03:15

У Кемерово при пожежі загинули 56 чоловік: загальна кількість постраждалих зростає з кожною годиною

Вдень, 25 березня в центрі Кемерово загорівся торговий центр «Зимова вишня». В будівлі не спрацювала пожежна сигналізація і людей довелося терміново евакуювати.

Незважаючи на миттєво вжиті заходи, в результаті пожежі загинули 56 осіб (в тому числі і діти). Точна кількість жертв поки невідоме. Є і зниклі без вести. Сім'ям загиблих виплатять по одному мільйону рублів.

Найбільша кількість тіл виявлено пожежними у залах кінотеатру в ТЦ. З деяких джерел є інформація, що в одному з кінозалів показували мультфільм.

Версій про спалах існує декілька: причиною пожежі могли стати свічки для торта на дитячому святі або ж несправна електропроводка.

Вже порушили кримінальну справу за статтями про заподіяння смерті з необережності, порушення вимог пожежної безпеки та надання послуг, не відповідають вимогам безпеки. Правоохоронними органами були затримані власниця кемеровського торгового центру «Зимова вишня» Надія Судденок, орендар приміщення, де був епіцентр пожежі, голова керуючої компанії, яка відповідала за ТЦ і відповідальний за пожежну безпеку.Поділитися Твітнуть -->

Live Journal

Facebook

Twitter


banner14

Категория: Мода