Аномальні спалахи світла на нічному небі


Опубликованно 01.07.2018 10:27

Аномальні спалахи світла на нічному небі

Аномальні спалахи світла на нічному небі можуть торкнутися територію країн СНД, Сполучених Штатів америки та Нової Зеландії. Варто бути уважними до цієї інформації.

Жителі абсолютно різних території планети помічають дивні спалахи, що відбуваються на нічному небі. Звичайно, аномалія найбільш актуальна для території Росії, Сполучених Штатів, Нової Зеландії та деяких інших держав, але ми закликаємо всіх бути уважними до цієї інформації.

Вчені вже почали аналізувати явище, поки що ніяких результатів досліджень немає. Згідно законам фізики, в нічний час не можуть виникати сонячні відблиски, однак вони чомусь відбуваються. До прикладу, кілька днів тому, 12 березня, аномалію зняли на відео жителі Веллінгтона. Ролик вже завантажили на відеохостинг YouTube.

Можливо, це пов'язано з наближенням магнітними бурями, а можливо, ні.

У коментарях під відео люди з різних куточків світу почали ділитися своїми спостереженнями, які в точності відповідали побаченому на ролику.

Очевидці відзначають, що промені світла виходять на заході (з боку "заходу Сонця). Небо вночі частково висвітлюється, що лякає жителів і вчених. Напевно, це пов'язано зі зміщенням полюсів планети або з ослабленням магнітного поля Землі, внаслідок чого пробивається сонячний вітер. Друга версія вчених особливо правдоподібна.

Можливо, це одна з ознак кінця світу.Поділитися Твітнуть -->

Live Journal

Facebook

Twitter


banner14

Категория: Мода