Меланія Трамп вийшла на публіку після операції


Опубликованно 07.07.2018 09:06

Меланія Трамп вийшла на публіку після операції

Громадськість просто сходила з розуму від того, що Меланія Трамп раптом зникла. Після звістки про операції на нирках, багато підозрювали найстрашніші її наслідки. Сама перша леді відповіла на підозри громадськості, заспокоївши шанувальників і повідомивши про хорошому стані. Незважаючи на заяву, громадськість продовжила ділитися своїми теоріями про стан Меланії. ЗМІ підрахували, 27 днів Трамп не з'являлася на очах громадськості. Вчора Меланія нарешті з'явилася на публіці!

Меланія і Дональд Трамп з'явилися на брифінгу федерального агентства США з управління в надзвичайних ситуаціях, присвяченому підготовці до сезону ураганів. Президент США визнав, що період до і після операції дався Меланії нелегко, але вона знову в доброму здоров'ї. «У Меланії був не найпростіший період, але зараз у неї все добре. Ми нею пишаємося. Вона робить чудову роботу в якості першої леді», — сказав президент перед початком заходу.

Таку пильну увагу і неприємне обговорення події в мережі не дуже сподобалося президенту. Днями в Твіттері він повідомив свою думку з приводу ЗМІ. «Фейкові новини так несправедливо і зло обійшлися з моєю дружиною, чудовою першої леді. Поки вона відновлювалася після операції, преса писала і про смерть Меланки, і про те, що вона зробила підтяжку обличчя, і про те, що вона кинула мене і поїхала з Білого дому. Все це брехня! У нас все чудово», — написав президент США.

Нагадаємо, після двох тижнів пропажі перша леді США повідомила про те, що з нею все добре, а преса даремно роздула такий галас. «Я бачу, що ЗМІ працюють понаднормово, спекулюючи на тему того, де я перебуваю, і чим займаюся. Будьте впевнені, я тут, у Білому домі, з моєю сім'єю. Я відчуваю себе чудово і працюю на благо дітей і всього американського народу», — написала вона.

Після того, як Меланію госпіталізували і провели лікування, ЗМІ посилено вели стеження за кожною деталлю життя першої леді. Так нещодавно леді Трамп пропала практично на три тижні, що не могло не стурбувати шанувальників і ЗМІ. Заспокоїти громадськість намагалися Дональд Трамп і секретар Меланії Стефані Гришам, повідомляючи про хорошому стані Меланії, але у них це не вийшло. ЗМІ висували свої версії про «зникнення» першої леді. В основному зникнення Меланії списують на операцію.

«Місіс Трамп сьогодні вранці пройшла процедуру емболізації нирок для лікування доброякісного новоутворення. Процедура завершилася успішно і без ускладнень», — заявила директор зі зв'язків з громадськістю першої леді Стефані Грішем про операції Меланії.


banner14

Категория: Шоубизнес