Ліам Пейн і Шеріл Коул намагаються врятувати відносини, відправившись на сімейний відпочинок


Опубликованно 08.07.2018 12:00

Ліам Пейн і Шеріл Коул намагаються врятувати відносини, відправившись на сімейний відпочинок

Минулого тижня Ліам Пейн і Шеріл Коул офіційно підтвердили своє розставання, але недавно в ЗМІ з'явилася інформація про те, що вони не проти помиритися і збираються врятувати стосунки. Пара вважає, що спільний відпустку може врятувати ситуацію.

Приводом для подорожі став день народження сина Ліама і Шеріл Беара — днями йому виповнився один рік. Точне місце розташування відпустки невідомо, адже зірки його ретельно приховують. Вони хочуть залишатися наодинці один з одним. Відомо лише те, що сімейний відпочинок триватиме два тижні і почнеться тоді, коли Пейн повернеться з Дубай, де у нього був концерт. «Їх відносини були під загрозою протягом останніх тижнів. Ліам впевнений, що спільне святкування дня народження Беара призведе до поліпшення ситуації. Він зберігає місце в таємниці, тільки Шеріл і їх найближчі родичі знають, куди вони вирушать. Одне точно: він планує провести з Шеріл не менше двох тижнів,» — повідомляють джерела.

Возз'єднання пари, якого так прагнуть деякі шанувальники, в день народження не сталося. Лиаму довелося відправитися в Токіо по роботі, тому той не зміг особисто привітати сина. Передати частинку тепла Пейн вирішив через соціальні мережі, що особливо популярно серед зірок світової величини і не тільки. «Не можу повірити, що тобі вже рік. Куди біжить цей час? Ти — мій світ.» коротко, але зворушливо пише Ліам.

Раннє про розставання виконавець розповідав видання Evening Standard. «Найсмішніше, що це сталося за тиждень до того, як ми повинні були одружитися. І вже через тиждень ми розлучилися. Я волію думати, що зараз ми десь між. Так, у нас є свої проблеми у стосунках: не буду ж я сидіти тут і говорити, що у нас все чудово. Звичайно, доводиться стикатися з безліччю проблем — це відбувається в будь-яких відносинах. Але через все це ми проходимо разом, як сім'я — це для мене найголовніше», — заявив співак.

За даними з інтерв'ю зрозуміти стадію відносин пари практично неможливо, але Ліам стверджує, що ще не все втрачено. «Так, що сталося, те сталося — це тепер завжди буде з нами, завжди буде якась напруженість в тому, як ми вирішуємо проблеми. Але є відносини, в яких по-іншому? Зрештою, важливо тільки, як ви справляєтеся з цим — разом чи ні», — зізнався Пейн.

Шеріл Коул і Ліам Пейн познайомилися ще в 2008 році — на шоу The X Factor. Ліам був серед учасників, Шеріл — серед журі. Звичайно, тоді ні про які романтичних стосунках не могло бути й мови — Пейна було всього 14 років. Однак він так пристрасно бажав домогтися уваги Шеріл, що не здавався, і в результаті співачка поступилася: у 2015 році зірки почали зустрічатися, а незабаром стали батьками сина. Правда, однорічний син Беар не врятував батьків від розставання.


banner14

Категория: Шоубизнес