Mercedes-Benz продасть копію першого в світі автомобіля


Опубликованно 09.07.2018 00:27

Mercedes-Benz продасть копію першого в світі автомобіля

Компанія Mercedes?Benz виставила на продаж копію Motorwagen — першого автомобіля, створеного німецьким інженером і засновником марки Карлом Бенцем в 1885 році.

Motorwagen - це триколісний двомісний екіпаж на високих колесах зі спицями, оснащений мотором. Автомобіль вагою 250 кг здатний розвивати рекордну для того часу швидкість - 16 км/год.

Німецький Імператорський патент на винахід Карла Бенца отримало 29 січня 1886 року після низки випробувань і доробок. Світова прем'єра автомобіля відбулася в 1887 році на Всесвітній виставці в Парижі. У тому ж 1886 році відбулася ще одна знаменна подія в історії концерну - німецький інженер-конструктор Готліб Даймлер запатентував двигун внутрішнього згоряння і почав будувати чотириколісний безлошадную карету. Тоді ці два піонера автомобілебудування ще не знали про роботу один одного. Пізніше фірма Бенца перетворилася в концерн Daimler-Benz AG.

Відзначаючи інженерні досягнення засновників концерну, в 2001-2002 компанія Mercedes-Benz випустила серію повністю функціонуючих реплік Benz Patent-Motorwagen, виставлялися у великих музеях і на виставках. Автомобіль, копію якого компанія виставила на продаж зараз, один з них. Він був побудований в 2002 році.

За скільки компанія має намір продати точну копію прабатька всіх сьогоднішніх автомобілів, не повідомляється. За словами представників компанії, конструкція Motorwagen повністю оригінальна, автомобіль «на ходу» і з малим пробігом. Взяти участь в торгах може будь-який бажаючий.


banner14

Категория: Авто