Названо найкрасивіші автомобілі 2018 року за версією Car Design Award


Опубликованно 09.07.2018 00:27

Названо найкрасивіші автомобілі 2018 року за версією Car Design Award

Підведені підсумки конкурсу Car Design Award 2018. У цьому році журі відзначило марки Honda, Jaguar і Volvo.

Переможців у трьох номінаціях - «концепт-кар», «серійний автомобіль» і «дизайнерський мову бренду» визначило журі з дванадцяти журналістів з Європи, США, Азії і Латинської Америки. Урочисте вручення премій відбулася в Турині.

В категорії «концепт-кар» найвищі оцінки дісталися електричному сіті-кару Honda Urban EV за поєднання в дизайні моделі ретро-мотивів і футуристичної естетики. Honda Urban EV Concept був вперше представлений восени 2017 року на Міжнародному автосалоні у Франкфурті.

У боротьбі за нагороду Honda з невеликим відривом обійшла електрокар Genesis Essentia і концепт Mazda Vision Coupe. Перший дебютував на автосалоні Нью-Йорку в березні поточного року, другий був представлений в Токіо в жовтні 2017 року. Обидва купе набрали однакову кількість голосів.

Переможцем серед серійних автомобілів став кросовер Jaguar E-Pace. Члени журі оцінили «власний сильний характер», зазначивши, що побудований на базі старшої моделі F-Pace, кросовер абсолютно не здається її зменшеною копією. На другому місці опинився новий спорткар Aston Martin Vantage, на третьому - електричне купе марки Polestar.

У номінації «дизайнерський мову бренду» нагороду отримала Volvo. Журі високо оцінило дизайн нових моделей марки, зазначивши трансформацію, що сталася з маркою за останні роки. Окремої похвали заслуговує нова оптика.

Торік вищих нагород удостоїлися концепт електрокара Jaguar I-Pace, серійний спорткар Ford GT і бренд Land Rover.

Премія Car Design Award заснована в 1984 році головним редактором італійського спеціалізованого журналу Auto & Design Фульвіо Чинти. З 1997 року конкурс не проводився і був відроджений в 2016 році.


banner14

Категория: Авто