Хлої Кардашян знову в формі після пологів


Опубликованно 10.07.2018 00:45

Хлої Кардашян знову в формі після пологів

Малятку Тру вже виповнився місяць, але в мережі досі не можуть забути стрес, який довелося пережити новоспеченій мамі. У Хлої Кардашьян були передчасні пологи на нервовому грунті, адже на такому значному терміні вона дізналася про численні зради батька своєї дитини. Дівчина значно погладшала, але знову повернулася у форму з допомогою тренувань!

Практично два тижні Хлої не виходить зі спортзалу. Вона вирішила активно займатися спортом, щоб повернути колишню форму. Після того, як на світ з'явилася дівчинка Тру, на Хлої попрямував шквал критики від передплатників. Сама зірка не повірила своїм очам, коли побачила себе, набрала вагу, на фото, зроблені папараці. Це був виплеск холодної води в обличчя Кардашьян, і та відразу попрямувала на тренування. Тепер вона хвалиться перед критиками своїм тілом і зізнається, що далося воно їй нелегко.

«Це виявилося набагато складніше, ніж я думала. Я тренуюся вже 11 днів і відчуваю себе відмінно, але дуже втомлююся. Моє тіло болить. Воно ніби пробуджується після довгого сну», – прокоментувала Кардашьян.

Також Хлої заявила, що критика матусь її дратує: «Я кілька разів перечитувала свій Twitter, і мене дико бісить, що деякі звинувачують мене в зацикленості на своїй фігурі. До вагітності я проводила в залі по 5-6 днів на тиждень. Для мене це святе! Я люблю те, чим я займаюся», — додала зірка.

Новоспечена матуся намагається відновити не тільки фізичну форму, але і душевний стан. Схоже, 33-річна Хлое Кардашьян пробачила свого бойфренда, від якого нещодавно народила дитину. Як повідомляє західний портал TMZ, в минулу суботу, 5 травня, Хлое була помічена на баскетбольному матчі, в якому брала участь команда Томпсона. Дівчина прийшла підтримати свого хлопця, який тоді, до речі, виграв.

Новоспечені батьки після матчу вирушили в один з ресторанів Клівленда, де розслаблялися і невимушено спілкувалися з друзями. «Вони знову разом. І хоча ніхто з її рідних цього не схвалює, вона його дуже любить», — сказав інсайдер.

Хлое все ж простила зрадника, незважаючи на прохання сім'ї. Зради коханого Хлої і батька новонародженої дівчинки стали для них справжнім шоком. Така поведінка непробачно, тому зоряне сімейство хоче, щоб Хлое припинила з Трістаном які-небудь відносини. «Трістан викликав гнів у всієї сім'ї Кардашьян. Зараз головне для них усіх — якнайшвидше привезти Хлое додому і не піддати небезпеці дитини. Її рідні впевнені, що в її інтересах припинити відносини з Трістаном, але в будь-якому випадку вони будуть її підтримувати, щоб вона не вирішила,» — додав він.

Нагадаємо, що в мережі є два ролика, на яких відображена зрада професійного баскетболіста. Перший ролик опублікував портал TMZ, який не проти знайти скандальний компромат на зірок. Відео датується жовтнем 2017-го. На ньому Трістан не соромиться загравати з двома дівчатами. Обійми і поцілунки — все це не дивлячись на третій місяць вагітності Хлої.


banner14

Категория: Шоубизнес