Alibaba представила штучний інтелект для Daimler, Audi і Volvo


Опубликованно 10.07.2018 13:03

Alibaba представила штучний інтелект для Daimler, Audi і Volvo

Китайський IT-гігант Alibaba створив систему штучного інтелекту для автомобілів. Вона буде встановлюватися на машини Audi, Volvo і Mercedes-Benz для китайського ринку.

Як розповів Automotive News керівник Alibaba A. I. Labs Чен Лі Цзюань, система дозволяє власнику зв'язуватися з автомобілем через домашню «розумну колонку» Tmall Genie від Alibaba і за допомогою голосових команд відкривати і закривати замки, змінювати налаштування кондиціонера, задавати маршрут або розраховувати час у дорозі.

Як повідомили компанії, клієнтам будуть доступні такі функції, як діагностика двигуна, визначення рівня заряду акумулятора і залишку палива в паливному баці, а також місця розташування автомобіля. Поки система розпізнає тільки китайську мову.

«Визначення того, як обслуговувати користувачів автомобілів з Tmall Genie, є одним із наших головних пріоритетів. Ми сподіваємося, що співпраця з європейськими брендами дозволить створити більш інтелектуальні і персоналізовані системи мобільності для споживачів, покращити їх роботу і розширити список послуг на базі AI», - сказав глава Alibaba AI Labs.

Надалі компанія планує інтегрувати у свої операційні системи функції обробки природної мови і розширити можливості голосового управління. Технологія буде підтримувати голосові команди для виконання таких завдань, як активація автомобільної навігації та інформаційно-розважальних систем. Як заявили в компанії, для забезпечення безпеки системи буде використовуватися ідентифікація власника по голосу.

Подібні системи встановлюються на автомобілі Infiniti і Genesis. У них голосове управління реалізовано за допомогою Amazon Alexa.


banner14

Категория: Авто