Пріянка Чопра і Нік Джонас подорожують разом!


Опубликованно 11.07.2018 20:27

Пріянка Чопра і Нік Джонас подорожують разом!

35-річна Пріянка Чопра і 25-річний Нік Джонас просто не можуть відірватися один від одного. Тепер вони навіть подорожують разом. Нещодавно зірки літали разом в Індію, а тепер відправилися в Бразилію.

Пара вирушила в Сан-Паулу. В аеропорту їх застукали папараці. Зірки мило трималися за руки, намагаючись прорватися через натовп фанатів. Також Ніка і Приянку зловили в позаминулому місяці: вони ходили на концерт, а потім вирушили спостерігати за грою бейсбольної команди «Лос-Анджелес Доджерс». Інсайдери підтверджують романтичну зв'язок зірок.

«Вони сиділи поруч і не приховували інтерес один до одного», — говорить інсайдер про зірок на бейсбольному матчі.

Брат Ніка Джо також влаштував своє особисте життя. Учасник групи DNCE зробив пропозицію своїй дівчині Софі Тернер, відому за ролями Санса Старк в серіалі «Гра престолів» і фільмі «Люди Ікс». Дівчина сказала «так», повідомивши про це у своєму акаунті в инстаграме.

Хлопці повідомили про таку важливу новини за допомогою акаунтів у инстаграме. Софі виставила фотографію в чорних тонах, де видно її рука з обручкою. Дівчина підписала фотографію: «Я сказала «так».» Теж саме зробив і Джо, відповідно підписавши «Вона сказала «так».»

Пара зустрічається вже рік. Вперше про їх романтичних стосунках заговорили в жовтні минулого року, коли хлопців помітили разом на вечірці на честь свята всіх мертвих Хеллоуїн. Пізніше вони з'явилися на концерті pre-2016 EMAs в Нідерландах і все більше новинних порталів стало говорити про можливі стосунках хлопців. Вони вели себе дуже інтимно. Два-три рази, коли я оглядалася на них, вони цілувалися. Софі постійно посміхалася, а він виглядав дуже мило,» повідомила тоді одна з гостей концерту, яка сиділа не далеко і бачила воркування хлопців.Тільки в липні минулого року Тернер і Джонас з'явилися в статусі пари на прем'єрі одного з сезонів Гри Престолів. Секретність своїх відносин сама Софі пояснила так: «Ми і так живемо, як в акваріумі, де навіть звичайні речі перетворюються в інфопривід.»


banner14

Категория: Шоубизнес