Меган Маркл просить залишити в спокої свого батька, який не з'явиться на її весіллі


Опубликованно 12.07.2018 00:12

Меган Маркл просить залишити в спокої свого батька, який не з'явиться на її весіллі

Через пару днів весілля Меган Маркл і принца Гаррі транслюватиметься по всьому світу, але не все так чудово, як могло бути. Один з найбільш близьких людей нареченої не з'явиться на весіллі дочки, і тепер це офіційно. Раннє ситуацію коментували інсайдери, а тепер і сама Меган обірвала мовчання. 36-річна актриса випустила офіційну заяву, яку поширили представники Кенсінгтонського двору.

Меган просить громадськість залишити в спокої свого батька. «На жаль, мій батько не буде присутня на нашому весіллі. Я завжди дбала і турбувалася про нього, сподіваюся, зараз його залишать у спокої і у нього буде час, щоб зайнятися своїм здоров'ям».

«Я хочу подякувати кожному, хто надсилає нам повідомлення зі словами підтримки. Будь ласка, знайте, що ми з Гаррі з нетерпінням чекаємо можливості розділити наш особливий день з вами», — свідчить заява.

Напередодні Томас Маркл пережив складну операцію на серці — стентування судин. Це процедура установки стента — каркасу в просвіт порожнистих органів людини, який забезпечує розширення ділянки, судженого патологічними процесами в організмі. Тепер Томас потребує спокою і проведе кілька днів у лікарні. На повне відновлення після операції знадобиться набагато більше часу, тому він не зможе відвідати весілля Меган 19 числа.

Сама Меган спробувала вмовити батька з'явитися на урочистому заході, такому важливому для неї. «Абсолютно очевидно, що вона хоче бачити батька на весіллі. А думка про те, що його там не буде, її дуже засмучує», — розповіла подруга 36-річної Меган.

Відмовився від участі в одруженні батько Маркл ще й тому, що зв'язався з фотоагентством, яке виставило постановочні фотографії підготовки до весілля. На них Томас Маркл показує себе дбайливим батьком: приміряє костюм у кравця і сидить в кафе у ноутбука, де читає новини про майбутнє весілля дочки і принца Гаррі. З якою саме метою були зроблені фото — не відомо. Після освітлення фотографій в мережі Томас відмовився з'являтися на весіллі дочки, щоб не виставити її в поганому світлі і нікого не збентежити.

«Меган і принц Гаррі просять людей залишити його в спокої. Вони пропонували батькові Меган свою допомогу і підтримку ще кілька тижнів тому. Він відчуває дуже великий тиск з боку суспільства. Томас — дуже гордий чоловік, який хоче бути хорошим батьком. Те, що відбувається зараз дійсно викликає занепокоєння у пари. Меган і Гаррі роблять все, щоб допомогти йому», — кажуть інсайдери.


banner14

Категория: Шоубизнес