Aston Martin представив ексклюзивний V12 Vantage V600


Опубликованно 09.08.2018 01:00

Aston Martin представив ексклюзивний V12 Vantage V600

Aston Martin представив ексклюзивні версії «дводверки» Vantage — купе і родстер V12 Vantage V600. Над автомобілями працювали фахівці Q by Aston Martin — придворного ательє британського бренду, виконують всі побажання клієнтів по персоналізації їх авто.

В кінці 90-х років минулого століття Aston Martin пропонував купе V8 Vantage V600 - один з найбільш потужних суперкатор тих часів. Двотонний автомобіль (1996 кг) оснащувався 608-сильним мотором V8 5.3 із приводним нагнітачем і п'ятиступінчастою «механікою» ZF або «крайслеровским» чотирьохдіапазонним «автоматом» TorqueFlite.

Сучасний V600 отримав 5.9-літровий «атмосферник» V12, що розвиває 600 л. с. Трансмісія - семиступінчаста автоматична коробка передач з перевернутим механізмом перемикання, що передає тягу на задню вісь.

В основі «шестисотого» лежить просторова алюмінієва конструкція, на яку кріпляться карбонові кузовні панелі. Спереду і ззаду двоважільна підвіска з электронноуправляемыми амортизаторами, у яких є три режими роботи (Normal, Sport і Track). Задня вісь доповнено диференціалом, а «по колу» встановлені углеродокерамические гальма Brembo з шестипоршневими моноблоками спереду.

Від випускався з 1998 до 2000 рік Aston Martin V8 Vantage V600, нова «двухдверка» відрізняється формою і текстурою радіаторної решітки, капотом з V-подібною виштамповкою і кованими алюмінієвими колісними дисками зі «спортивним» кріпленням (однією гайкою), взутими в шини полуслік Michelin.

В обробці салону «шестисотого» широко використано вуглепластиковоє волокно. З нього виготовлені дверні панелі, каркаси оригінальних спортивних сидінь, а також вставки на центральному тунелі і центральної консолі. Також в інтер'єрі присутній декор з алюмінію і алькантари.

Тираж Aston Martin V12 Vantage V600 обмежать чотирнадцятьма одиницями - по сім купе і родстеров. Клієнтам перші автомобіля почнуть надходити в третьому кварталі поточного року. Якими будуть цінники, поки невідомо.

У свій час купе V8 Vantage V600 коштувало понад 230 тисяч фунтів стерлінгів. Всього компанія випустила 56 таких автомобілів.


banner14

Категория: Авто