DS придумала електричний спорткар для 2035 року


Опубликованно 09.08.2018 01:00

DS придумала електричний спорткар для 2035 року

Належить марка Citroen DS анонсувала новий концепт — X E-Tense. Новинка продемонструє як будуть виглядати можуть виглядати моделі французької марки в 2035 році.

Видеотизер майбутнього дебютанта опублікований на каналі DS France в YouTube. Судячи по профілю концепт-кара і водієві в гоночному шоломі за кермом - це споркар. Імовірно, прем'єра може відбутися в кінці поточного місяця на автосалоні в Пекіні, де компанія представить дві модифікації шоу-кара: з закритим кузовом і у вигляді одномісного спідстер.

По всій імовірності, концепт отримає електричну силову установку, як і електричний гоночний автомобіль E-Tense FE 19, який DS Virgin Racing виведе на чемпіонат Formula E в наступному сезоні. Електрокар оснащується 340-сильним електромотором і блоком батарей ємністю 54 кВт·год.

Концепт електричного купе E-Tense компанія представила в 2016 році. Прототип укомплектований 402-сильною силовою установкою і блоком літій-іонних батарей ємністю 53 кВт·год. З місця до першої «сотні» DS E-Tense розганяється менш ніж за чотири секунди. Максимальна швидкість примусово обмежена електронікою на позначці 250 км/ч.


banner14

Категория: Авто